2 тижні Майкла Джексона


Новини: 2 тижні Майкла Джексона
Представляємо ролик до фільму «Майкл Джексон: От і все»
29 жовтня 2009 року на екрани України виходить фільм «Майкл Джексон: От і все». Фільм виходить на екрани світу за підтримки спадкоємців співака. В його основі – сотні годин відеозаписів зроблених коли Майкл Джексон готувався до виступів в Лондоні. Більша частина матеріалів була знята в червні 2009 року на двох майданчиках: критому стадіоні Staples Center в Лос-Анджелесі та арені The Forum в містечку Інглвуд (Каліфорнія). Саме там Майкл Джексон репетирував серію концертів, що вони мали пройти в лондонському розважальному центрі O2 Arena.
З 6 років Джексон співав в сімейній групі. Його альбоми Thriller та Bad змінили обличчя звукозаписувальної індустрії. Майкл Джексон сконструював власний танцювальний стиль та збагатив музикальну сцену такими шлягерами, як Billie Jean, Liberian Girl, Give It To Me, Black or White.
Фільм розповість про співака, його кар’єру, представить свідоцтва та спогади його друзів, а головне – покаже, яким міг би бути його концерт в Лондоні.
П’ять сольних альбомів Майкла Джексона (Off The Wall, Thriller, Bad, Dangerous, HIStory) до сих пір міцно утримують верхні позиції в списку популярних записів. Майклові Джексону належить найголовніший рекорд поп-сцени: Thriller э альбомом, що його продано рекордною кількістю екземплярів. За свою музичну кар’єру Джексон продав біля 750 мільйонів дисків, отримав 13 нагород Grammy та випустив 13 синглів, що вони зайняли перші сходинки музичних чартів.
Важливо: фільм демонструватиметься в кінотеатрах лише 2 тижні і ні днем більше, тож поспішайте від 27 вересня купувати та бронювати квитки в кінотеатрах України.    
Алексей Першко 15 вересня 2009


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 219
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 159
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 412
Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 262
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 518