Вільне майбутнє


Новини: Вільне майбутнє
Агітація німецьких піратів

Надихає Піратські Партії по всьому світу
Піратські партії, перша з яких народилася в Швеції, впевнено поширюються всією Європою.
Рік Фальквінге заснував Шведську піратську партію 4 роки тому у відповідь на заборону Р2Р мереж з обміну музичними файлами та надихаючись існуванням над популярного Інтернет-сервісу The Pirate Bay.
В квітні 2009 року власників «Піратської бухти» було засуджено до річного ув’язнення і значних штрафів, а вже невдовзі Піратська Партія Швеції отримала 7% голосів на виборах до Європейського парламенту, до того ж успіх цей було забезпечено виборцями, які вперше прийшли на виборчі дільниці. На вересневих загальних виборах в Німеччині Німецька Піратська партія отримала 13 відсотків голосів виборців, які вперше прийшли до виборчих урн, а піратські партії існують вже в 32 країнах світу.
Рік Фальквінге впевнений, що пірати стануть однією з найпопулярніших партій у нового покоління виборців, який найбільше приваблює в програмі партії заклик зробити файлоообмінники не тільки легальними, алей надати їм всебічну підтримку. До того ж, пірати закликають до кардинального перегляду визначення та сроків дій авторських прав. Так шведська піратська партія хоче скоротити ці строки до 5 років замість 50, а їхні англійські колеги говорять про 10 років дії авторських прав. Хоча варто визнати, що британська піратська партія, що її засновано в серпні 2009 року, нараховує лише 600 членів, але на наступних загальних виборах в Британії влітку 2010 року сподівається отримати значну кількість голосів.
Значно масштабніші плани мають їхні шведські колеги, які все тим же літом 2010 року розраховують отримати мінімум 5% на виборах до шведського парламенту і стати третьою за значимістю політичною силою Швеції.
На думку Ріка Фальквінге в наступні 20-30 років піратські партії стануть однією з найпотужніших політичних сил світу. І його впевненість базується на тому незаперечному факті, що в першу чергу піратські партії приваблюють аполітичних молодих людей, які виросли разом з цивілізацією Інтернету з незчисленними цифровими дівайсами в руках.

Алексей Першко 20 жовтня 2009


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 155
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 136
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 223
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 268
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 457