3 дні Молодості


Новини: 3 дні Молодості
Катрін Деньов з призом Молодості

Деньов, Гатліф, Колен, Кунен, Таті
24 жовтня, в суботу, з двогодинним запізненням, викликаним затримкою літака, на якому прилетіла на фестиваль видатна французька акторка Катрін Деньов, в «Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» почав свою роботу 39-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість».
На церемонії відкриття фестивалю, у веденні якої арт-директорові «Молодості» Андрію Халпахчі асистувала Ольга Куриленко, Президент України Віктор Ющенко вручив Катрін Деньов приз «За внесок до світового кінематографу». Андрія Халпахчі було удостоєно ордена «За заслуги».
Формально МКФ «Молодість» розпочав свою роботу ще вранці 24 жовтня: представляти першу російську стрічку студії Disney «Книга майстрів», яка відкривала фестивальну програму «Східний експрес» приїхали режисер фільму Вадим Соколовський (інтерв’ю з ним читайте на порталі kino-teatr.ua в четвер) і актор Гоша Куценко, який виконав роль Кащея Безсмертного.
В неділю, 25 жовтня, з показу перших професійних короткометражних стрічок почалися трудові будні фестивалю. Окрім того в кінотеатрі «Жовтень» відбувся показ фільму «Півтори кімнати, або сентиментальна подорож на батьківщину» Андрія Хржановського, що його представив видатний російський актор Сєргєй Юрскій. Сьогодні ввечері, 26 жовтня, актор представить на суд київської публіки спектакль за текстами Данііла Хармса та Ежена Іонеско.
Вчора ж ввечері розпочалися покази програми «Панорама українського кіно 2008-2009», які пройдуть в кінотеатрі «Жовтень» (повтори – в Блакитному залі Дому Кіно) і відкрилася ретроспектива фільмів видатного французького комедіографа Жака Таті, що її представили директор Французького Культурного Центру пан Матьє Арден та аташе з аудіовізуальних питань Посольства Франції Емманюель Фосійон.
Варто відзначити могутню присутність французького кінематографу на нинішній «Молодості»: окрім Катрін Деньов, фестиваль вже відвідали режисер фільму відкриття «Коко Шанель та Ігор Стравінський» Ян Кунен та його продюсери, головне жюрі фестивалю очолює режисер Тоні Гатліф, а в короткометражному конкурсі приймає участь фільм популярного французького актора Грегуара Колена.
Фестиваль триватиме до 1 листопада 2009 року.

Алексей Першко 26 жовтня 2009


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 118
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 181
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 243
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 210
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 290