Кінопанорама розгортається


Новини: Кінопанорама розгортається
Від 26 листопада
Столичний кінотеатр «Кінопанорама», не зважаючи на незаконні спроби сторонніх організацій заволодіти будівлею, відновлює свою роботу від 26 листопада.
Вже визначено репертуар та придбані фільми на перші місяці роботи кінотеатру, відновлено роботу Інтернет-сайту www.kinopanorama.com.ua. На підтвердження свого статусу культурного осередку «Кінопанорама» готує до відкриття цілу низку сюрпризів для поціновувачів мистецтва, і перший з них – персональна виставка визнаного українського художника Юрія Нікітіна; виставка розташується у фойє кінотеатру.
«Єдиний артхаузний кінотеатр в центрі міста продовжить свою роботу, не дивлячись на те, що потребує ремонту, - розповідає директор «Кінопанорами» Наталія Соболєва. – Протягом літа планувалося повністю оновити кінотеатр, але конфлікт, ініційований зацікавленими в захопленні будівлі особами (Єврейська релігійна громада м.Києва), не дозволяє новому власникові – групі ISTIL – реалізувати плани з реставрації будівлі».
Новий власник кінотеатру «Кінопанорама» Група ISTIL ще в серпні 2009 року оголосила про наміри реконструкції кінотеатру і відкриття на його базі суперсучасного кіно комплексу. Плани реконструкції передбачали збереження легендарного кінозалу, що його було спеціально спроектовано та збудовано 1958 року на місці знесених будівель як перший експериментальний широкоформатний кінотеатр в колишньому Радянському Союзі. Унікальна акустика кінозалу забезпечує об’ємний звук для кожного глядацького місця. За довгі роки навколо «Кінопанорами» склалася особлива творча атмосфера. Передбачається, що після реконструкції кінотеатр продовжить функціонувати як культурний центр та осередок артхаузного кіномистецтва.
В планах «Кінопанорами», як і раніше: проведення ретроспектив за сприяння міжнародних культурних центрів та посольств, участь в програмах кінофестивалів, регулярний показ артхаузних фільмів. Відновляться й виступи лауреатів джазових фестивалів та виставки сучасного мистецтва.
Довідка
ISTIL Group – значний інвестор на українському ринку. Компанія належить британському бізнесменові пакистанського походження Мохаммаду Захуру. ISTIL Group володіє продакшн-студією та англомовним тижневиком Kyiv Post. Пріоритетні напрямки інвестицій ISTIL Group: медіа, нерухомість, кіновиробництво та кіно дистрибуція, промислове виробництво та екологічні проекти.  
Алексей Першко 19 листопада 2009


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 357
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1483
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 717
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 380
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 316