Британська королівська сім’я подивилась «Милі кості»


Новини: Британська королівська сім’я подивилась «Милі кості»

На щорічній гала-прем’єрі

 Фільм Пітера Джексона «Милі кості» організатори британського Royal Film Perfomance вибрали для показу в цьому році. Благодійний вечір і прем'єра відбулися 24 листопада у присутності членів британської королівської сім'ї. Місце проведення традиційне – кінотеатр Одеон на центральній лондонській площі Лестер-сквер.
Royal Film Perfomance, щорічну гала-прем'єру для вищого світу улаштовує CTBF, благодійний фонд британського театру, кіно і телебачення. Фонд з'явився в 20-х роках минулого століття, в 30-х роках в числі його заступників з'явилися члени королівської сім'ї. У різні роки вони відвідували «Вестсайдську історію» (1962), «Близькі контакти третього роду» (1978), «Титанік» (1997) і «Казино Рояль» (2006). 24 листопада на прем'єру «Милих кісток», фільму Пітера Джексона за бестселлером Еліс Сіболд, прийшли принц Чарльз із дружиною Каміллою, герцогинею Корнуолльскою.
«Мене звали Сьюзі, прізвище – Селмон, що, між іншим, означає «лосось». Шостого грудня 1973 року, коли мене убили, мені було чотирнадцять років» -- так починається роман американської письменниці. «Милі кості» -- це історія від першої особи: Сьюзі опиняється на небесах і дивиться, як впродовж багатьох років друзі і батьки переживають її смерть, шукають вбивцю, розходяться і примиряються один з одним, знаходять спокій в своїй душі. Книга вийшла в 2002-му і більше року протрималася в списку бестселерів Нью-Йорк Таймс.
Роль Сьюзі Селмон виконала Сорша Ронан. Режисер Пітер Джексон узяв її, бажаючи, щоб головну героїню зіграла невідома актриса. Все пішло не так, як він замислював: поки Джексон знімав «Милі кості» Соршу номінували на Оскар, Золотий Глобус і винагороду Британської кіноакадемії за роль у фільмі «Спокута».  
В український прокат «Милі кістки» виходять в кінці січня 2010-го року.
Алексей Першко 27 листопада 2009


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 710
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 123
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 345
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 310
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 373