Найрентабельніші


Новини: Найрентабельніші

Актори та режисери десятиріччя

Перше десятиріччя нового сторіччя наближається до свого завершення, а, отже, саме час визначити найрентабельніших його акторів та режисерів.
В жіночій частині акторського списку перше місце належить Еммі Уотсон: шість фільмів саги про Гаррі Понтера, в яких Уотсон зіграла роль Герміони Грейнджер, зібрали у світовому прокаті 6,4 мільярди доларів, чи в середньому 754 мільйони на фільм.
Серед акторів-чоловіків перед веде Орландо Блум: він зіграв головні ролі в трилогіях «Пірати Карибського моря» та «Володар перснів», які зібрали 6,5 мільярди доларів.
Інші актори та актриси потрапили до цього хіт-параду також завдяки різним сагам («Зоряні війни», «Людина-павук», «Люди Х»). Виключенням є тільки Уілл Сміт, фільми за участі якого, які не є складовими частинами будь-яких франшиз, зібрали протягом десятиліття 3,5 мільярди доларів.
Серед режисерів головує Пітер Джексон, чия трилогія «Володар перснів» та рімейк «Кінг-Конга» зібрали 3,4 мільярди доларів. За ним йдуть Гор Вєрбінськи з «Піратами Карибського моря» (2,69 мільярди доларів), Сем Реймі з трьома «Людинами-павуками» та стрічкою «Затягни мене до пекла» (2,65 мільярди) та Стівен Спілберг (2,62 мільярди доларів). Також до списку входять Ендрю Адамсон («Хроніки Нарнії»), Майкл Бей (дилогія «Трансформери») та Рон Ховард (дилогія про професора Ленгдона за творами Дена Брауна).
Алексей Першко 04 січня 2010


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 278
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 152
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 214
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 358
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 546