Мудаки представлять Україну


Новини: Мудаки представлять Україну

На Берлинале

Український фільм боротиметься за «Золотого ведмедя» в офіційній конкурсній програмі 60-го Міжнародного кінофестивалю в Берліні.
11-хвилинний фільм «Глухота» режисера Мирослава Слабошпицького з циклу «Мудаки: Арабески» відібрано до конкурсної програми короткометражного кіно Берліналє.
Фільм «Глухота» - соціальна драма про один з епізодів з життя вихованців інтернату для глухонімих.
Мирослав Слабошпицький – випускник факультету режисури Університету Кіно та телебачення імені Карпенка-Карого, автор чотирьох короткометражних стрічок, працював на кіностудіях ім.Довженка та «Ленфільм». Попередній фільм Мирослава Слабошпицького «Діагноз» також представляв Україну в короткометражному конкурсі Берліналє-2009.
«Мудаки: Арабески» - без бюджетний короткометражний альманах амбіційних українських режисерів. Проект виник як виклик ідейному застою в українському кіновиробництві.
Головні принципи провокативного кіноруху – знимати тут, зараз і про звичайних людей. Генеральний продюсер проекту – Володимир Тихий, співпродюсер – компанія «Артхаус Трафік». Фільми знімаються на базі продакшн-студій FilmToaster та CoffeePost.
До конкурсної програми 60-го Берлінського кінофестивалю з 2600 представлених на відбір стрічок було відібрано 25 фільмів з 15-ти країн.
25 режисерів конкурсних короткометражок поборються не тільки за «Золотого ведмедя», але й за номінацію на приз Європейської кіноакадемії 2010 року і грант на навчання від DAAD – німецької державної служби академічних обмінів.
Берлинале входить до трійки провідних кінофестивалів світу. Цього року кіно форум пройде в 60-й раз від 11 до 21 лютого.
Алексей Першко 12 січня 2010


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 110
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 163
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 617
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 183
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 634