Новини Артхаус Трафік


Новини: Новини Артхаус Трафік

«Я мрію побачити, як гігантські вії, намальовані олівцем,
будуть виглядати на великому екрані..»
Дмитро  Шуров
11 березня в 19:00 в кінотеатрі «Київ» Торгова марка "Кастель" і "Артхаус Трафік" представляють нову програму Future Shorts: “ALL YOU NEED IS LOVE”. В цей день, в рамках показу Future Shorts, відбудеться кінопрем’єра анімаційного відео на пісню «Смысла.net» від сольного проекту Дмитра Шурова Pianoбой. 
Світлаанімація, створена з наївних малюнків ще зовсім молодої художниці Маші Друганової, супроводжує мирне музикальне видіння Шурова aka Pianoбой в його новій композиції. У весняній програмі ALL YOU NEED IS LOVE ці музика та анімація звучать по-новому, в рамках кінопрем’єри на показі Future Shorts, де окрім «Смысла.net» будуть показани ще 12 історій про любов для тих, хто вже налаштувався на весняну швидкість життя чи тільки прагне до цього.
_________________________________________________________________________________
"Я дуже хотів, щоб кліп на цю пісню був незвичайним, дещо потойбічним. Я зустрівся з Олександром Другановим, якого вважаю найкращим театральним художником країни і запропонував йому стати режисером кліпу. Ми сиділи в його майстерні, пили коньяк і перебирали різні ідеї, коли він показав мені малюнки Маші Друганової. Це було мистецтво у чистому вигляді, схоже на  ілюстрації до „Маленького Принца” Екзюпері. Маша намалювала велику кількість ескізів під пісню, з яких Саша потім створив анімаційний кліп разом з Київським аніматором Дмитром  Лисенбартом. Саша дуже тонко відчув музичний рух та ідею, тому все, що відбувається в кліпі ідеально оживає разом із музикою”.
Дмитро Шуров
Pianoбой - він же Дмитро Шуров - екс-клавішник "Океана Ельзи", соратник Земфіриіко-продюсер її останнього альбому "Спасибо", і один із трьох засновників Esthetic Education. Філософія Pianoбоя - музичне шаманство людини, взаємно-закоханого в своє фортепіано...
Олександр Друганов - один з кращих сучасних українських художників, який працює з фотографією, графікою, сценографією і музикою. Вже близько п’ятнадцяти років спільно з авангардним українським режисером Дмитром Богомазовим створює незвичайні за дизайном, декором і сценографією постановки, які виглядають, як колажі, в яких поєднуються різні види мистецтва.
Додаткова інформація www.futureshorts.com.ua 
___________________________________________________________
Інформаційні партнери
Журнал ТОП 10 
Телевізійний партнер - MTV
Просто Радіо 
Портал www.kino-teatr.ua 

root 09 березня 2010


Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 622
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2167
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 1003
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1379
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1355