Прилітай, голандець, прилітай


Новини: Прилітай, голандець, прилітай
Яскраві образи, дивні сюжети, польоти уві сні та наяву. В Голандії, здається, як в кіно - можливо майже все.
МКФ «Молодість» спільно з Holland Film представляють програму квітневого фестивалю голандского кіно.
Київ: 1-7 квітня
Харків: 8-19 квітня
Одеса: 15-21 квітня
Фільм-відкриття фестивалю - «Життя в один день» («Life in One Day»).
В церемонії вікриття фестивалю візьмуть участь режисер фильму «Життя в один день» Марк де Клое та режисер фільму «В реальному житті» («In Real Life») Роберт Ян Вестдійк.
Програма фестивалю

Трамонтана / Tramontana

реж. Рамон Г’єлінг

Нестримне бажання, диктаторський режим Франко й вітер Трамонтана – дійові особи скандальної історії кохання а-ля «Лоліта». Таємний зв’язок вісімнадцятирічної Рози Кампос де Амор та зрілого Пепета Тремола перетворюється на справжній апокаліпсис. Чуттєва драма, що розгортається у пасторальних краєвидах північної Іспанії.
Атлантида / Atlantis
реж. Дігна Сінке
Тринадцятирічна Ксенія не відчуває себе комфортно у жорстко структурованому суспільстві, в якому вона мешкає... І тому - дивні сни, неправодподібні пейзажі, заповідний острів, де час, здається зупинився, листи та чекання на відповідь... Дивне поєднання екзістенції та фантастики, відчуттєво близьке до славетного оруелівського «1984».  
Життя в один день / Life in One Day
реж. Марк де Клое
Бенні та Джінні – кохання та пристрасть - лише мить між дійсністю та потойбічним світом – світом, де Відчуття можуть тривати цілу вічність.. Невпинний калейдоскоп чуттєвих стосунків, пошук, що може тривати безперервно – все для того, щоб віднайти один одного. Яскраве, динамічне кіно з чудовим саундтреком та неабияким філософським навантаженням. Безперечний хедлайнер фестивалю!
Cумерки / Crepuscule
реж. Март’є Сейферт, Віктор Нойвенхюйс
Лише чорне та біле, жодних діалогів та одна дійова особа. Цього достатньо, щоб зробити вкрай естетичними самотність, тугу, страх та розчарування.. Оголена дівчина, джазовий саундтрек, зброя та нічний Амстердам. Фільм що його візуальна естетика відсилає до фільмів французської «Нової хвилі»
В реальному житті / In Real Life
реж. Роберт Ян Вестдійк
Фільм-пазл, фільм у фільмі, хід подій якого невпинно змінюється під впливом взаємовідносин між акторами, режисером та подіями «реального» світу. Кохання, чудовий гумор ситуацій, вродливі обличчя та сенс життя. Соковито-кольорове, непередбачуване кіно, що зберігає інтригу аж до самого фіналу.
Катина Сестра / Katia's Sister
реж. Мійк де Йонг
«Хто я? Я – сестра Каті». Дивакуватий, зворушливий світ дівчини-підлітка з російської емігрантської родини, що дорослішає в колі рідних, але таких далеких людей. Перше кохання, сімейні конфлікти, надія та очікування виповнення мрій. Ніжна реалістична драма, що 2009 року увійшла до конкурсних програм таких світових фестивальних монстрів як Берлінале, Локарно та Санденс.
Ніч голандського короткого метру
6 годин найсвіжішого короткого метру з усієї Голандії. Професійне ігрове кіно, анімація та експеримент. Це – найякісніший контент від провідного популяризатора національного кіно – Holland Film, дбайливо відібраний селекціонерами «Молодості». Це – молоде кіно – стрімке, гостре, часами справді жорстке – і у майже всіх випадках - непередбачуване. Це – традиційний для «Молодості» формат, унікальна пропозиція, весняне обличчя найбільшого українського кінофестивалю. Напевно темна та динамічна квітнева ніч, персональна внутрішня Голандія та нестримне бажання еміграції попри патріотизм будь-якого рівня гарантовані.

 

Алексей Першко 22 березня 2010


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 114
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 935
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2393
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 2008
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 1241