Про кіно на державний кошт


Новини: Про кіно на державний кошт

Розповість Сєргєй Сєльянов

На Третій Міжнародній конференції «Кінобізнес в Україні» (23 квітня 2010 року) виступить легенда російського кіно, продюсер, який є авторитетом для багатьох професіоналів кіноіндустрії, голова компанії «СТВ» Сєргєй Сєльянов. Його фільми отримали визнання на престижних міжнародних фестивалях та стали класикою нового російського кіно. Сєргєй Сєльянов виступить з доповіддю про реформу системи державної підтримки кінематографії в Росії.
За новими правилами, державна підтримка в РФ віднині виділяється окремим компаніям на основі аналізу їхньої діяльності на ринку. За підсумками роботи фонду соціальної та економічної підтримки вітчизняної кінематографії, що він займається розподілом головної частини державних грошей, компанія Сєргєя Сєльянова «СТВ» отримала більше всіх балів – 133, тоді як її найближчий конкурент в боротьбі за фінансування, отримав лише 89. Нова система фінансування кіно в РФ викликала широку дискусію, зібравши однакову кількість як прихильників, так і опонентів.
Особливо актуально обговорити реформу держпідтримки в Росії в світлі прийняття і в Україні нової системи регулювання кіногалузі.
Окрім того, на конференції «Кінобізнес в Україні» виступить також Міхаель Шліхт, який очолює компанії «20 сторіччя Фокс СНД» та Monumental Pictures, остання з яких займається виробництвом фільмів російською мовою для прокату на території РФ та СНД. Також учасники конференції обговорять новий український закон про кіно та ознайомляться з концепцією переходу на цифрові технології показу від компанії Digital Cinema Ukraine.
Алексей Першко 20 квітня 2010


Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1312
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 870
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 483
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1449
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 888