Аватар повертається


Новини: Аватар повертається

На серпень цього року заплановано повернення Аватара на великі екрани в США. Також найближчими днями відбудеться реліз самого касового фільму сучасності на DVD і Blu-ray. З цієї нагоди Джеймс Кемерон поділився своїми планами стосовно майбутнього Аватара в інтерв'ю LA Times.

На думку режисера і студійних босів Аватар дуже рано був знятий з тривимірних екранів США унаслідок прибуття туди нових тривимірних кінострічок (Аліса в країні чудес, Як приборкати дракона і Битва Титанів), і через це, прокатники не долічилися ще пару сотень мільйонів готівки. "Якщо до них щотижневе падіння складало всього 8 відсотків, то після них ми втрачали по 50%" - аргументує свою точку зору Кемерон. Також за словами режисера, він планує дещо розширити фільм, додавши в нього нові кадри і сцени, щоб привабити до перезапуску більше глядачів.

Всі ми пам'ятаємо обіцянку Джеймса зробити з Аватара трилогію в разі комерційного успіху проекта. На даний момент каса фантастичного блокбастера складає рекордні 2.7 млрд доларів США і потихеньку продовжує зростати. Тому продовження безумовно буде, ось правда точна, та навіть і приблизна, дата прем'єри доки не відома. А знаючи стиль Кемерона, знаючи, що для нього має значення не лише прибуток, а також і якість кінцевого продукту, то на швидкий реліз наврядчи варто сподіватися. За словами режисера, якщо йому вдасться скоротити час зйомок хочаб на 25% - це буде вже добре. Нагадаємо, що зйомки першої частини продовжувалися 4 роки.

«Ми широко змалювали довкілля фільму. І це не лише Пандора, але і вся система Альфа Центавра. Ми розвернемося в цій системі і зробимо її частиною сюжету, але не обов'язково в другому фільмі, швидше, в третьому. Я вже про це говорив, так що повторюся: одне із завдань другого фільму – створення іншого довкілля на планеті Пандора. Ми зосередимося на океані Пандори, світ якого буде такий же багатий і різноманітний, але абсолютно відмінний від джунглів. Я не хочу сказати, що ви не побачите те, що вже бачили, просто ви побачите багато іншого», - ділиться своїми задумками Джеймс Кемерон.
 

Divine 21 квітня 2010


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар
Divine
Divine (Киев) 23 квітня 2010 07:39
0

Тарас 22.04.2010 15:18:01
Може, я трохи відстав від життя... Вроді ж ніде не уточнялося, що сАме в США. Кемерон планував запустити реж.версію восени цього року. Всюди по світу. Тут хіба від наших прокатчиків буде залежати, привезуть, чи ні. З ймовірністю 90% - привезуть, бодай би в АйМакс - це точно.
Чи шось помінялося?

Там где я нашёл эту информацию, было сказано только про США. Поэтому дабы не дэзинформировать зрителя, я написал также как и в первоисточнике, а именно что премьера будет в США. А если по всему миру она будет, так я ж только заWell
.
Тарас
Тарас (Киев) 22 квітня 2010 12:18
0

Може, я трохи відстав від життя... Вроді ж ніде не уточнялося, що сАме в США. Кемерон планував запустити реж.версію восени цього року. Всюди по світу. Тут хіба від наших прокатчиків буде залежати, привезуть, чи ні. З ймовірністю 90% - привезуть, бодай би в АйМакс - це точно.
Чи шось помінялося?
.
Divine
Divine (Киев) 22 квітня 2010 08:54
0

Инна И. 22.04.2010 10:12:03
Интересно, это только в США, или можно надеяться, что и у нас режиссёрку покажут? Я бы сходила Well

Информацию по поводу других стран, к сожалению, не нашёл. Но если будут и у нас показывать, я тоже обязательно схожуWell
.
Инна И.
Инна И. (Киев) 22 квітня 2010 07:12
0

Интересно, это только в США, или можно надеяться, что и у нас режиссёрку покажут? Я бы сходила Well
.

популярні новини


«Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер «Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер

Знайомтеся з ще одним супергероєм Marvel.

25 червня 2021 0 173
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 383
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 734
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 566