Російське кіно: коротко


Новини: Російське кіно: коротко

Довгі ночі короткого метра з Росії в кінотеатрі „Жовтень”, а квитки в продажу – на kino-teatr.ua

Короткометражне кіно, що сформовано у спеціальні програми - альманахи та демонструється в кінотеатрах, є, як кажуть, модний бренд. Інтерес до цих показів дедалі ширшає. „Future Shorts” різної тематики, низки програм знаних міжнародних фестивалів, фільмові підборки по країнах розвинених кінематографій – Франції, Британії, ФРН тощо.
І ось нарешті, - „Короткий метр з усієї Росії”!
      14 та 15 травня кінотеатр „Жовтень” на Подолі представляє програму „Довгі ночі короткого метру із Росії”. Низки фільмів сформовані як мікс Всеросійського фестивалю авторського короткометражного кіно АРТкіно ( м. Москва ).
       Як заявляють організатори фестивалю, його місія - це відродження авторського кіно, стимулювання відкриттів у кіномові, популяризація авторських експериментальних фільмів, що створено студентами кіношкіл та незалежними авторами. АРТкіно – майже єдиний форум короткометражок, що опікується подальшою прокатною долею картин, які відзначені на фестивалі. Покази фестивальних програм, як відлуння конкурсу, пройшли в багатьох містах Росії, а також в Британії, Франції, Беларусі.
        В рамках київського показу за дві ночі буде продемонстровано 34 стрічки загальною тривалістю понад 10 годин. Це в основному фільми конкурсної програми АРТкіно. Під час показу в Києві буде проведене анкетування глядачів, яке виявить кращі твори на думку киян. Програму з стрічок –переможців київської громадської думки кінотеатр „Жовтень” також продемонструє в своїх арт-хаузних кінозалах в травні.
         14 травня також відбудеться цікавий захід АРТкіно – кіномайстерня. Перед українськими колегами творчого цеху короткометражного кіно виступить продюсер фестивалю, кінознавець, актор, педагог, редактор газети АРТкіно, керівник проекту АРТкіно-прокат Дмитро Купових. Теми його лекцій: „Для кого і як знімати короткометражне кіно? Що саме знімати? Що з цим робити? Короткий метр зафільмував. Що далі...?”
Квитки на кінопокази і кінолекції – вже у продажу на сайті kino-teatr.ua за адресою http://kino-teatr.ua:8080/zhovtenorder/
Алексей Першко 13 травня 2010


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 275
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1283
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 266
Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція» Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція»

Від авторки «Світу Дикого Заходу».

03 червня 2021 0 2166
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1486