Джеррі Брукгаймеру пригадають усе


Новини: Джеррі Брукгаймеру пригадають усе

Перед прем’єрою «Принца Персії»   

У вівторок, 17-го травня, три центральні голлівудські кінотеатри працюватимуть на Джеррі Брукгаймера та Американський кіноінститут. У кінотеатрах ‘Grauman’s Chinese’, ‘El Capitain’ і ‘Mann Chinese’ пройде масштабна ретроспектива стрічок одного з найвідоміших американських кіно- і телепродюсерів. Кошти, отримані від продажу квитків підуть на користь Американського кіноінституту (AFI).
Орландо Блум, Джек Дейвенпорт, Джонатан Прайс і режисер Гор Вербінськи представлять «Піратів Карибського моря: прокляття Чорної Перлини» - фільм, що поклав початок найкасовішої і найпопулярнішої серії в історії кіно.
Брюс Вілліс і Майкл Кларк Данкан з'являться на показі «Армагеддона», фільму, після якого весь світ дізнався, чим відрізняється радянська і американська електроніка. Ніколас Кейдж, Йон Войт, Джастін Барта та режисер Йон Тартлтауб вийдуть на сцену перед показом «Скарбу нації», стрічки, де престиж археології піднятий на небачену висоту.
Тоні Скотт представить фільм, який запустив кар'єру Тома Круза: «Кращий стрілець» (1986) знову з'явиться на екрані кінотеатру. А Едді Мерфі знову з'явиться в образі «Поліцейського з Беверлі Хілз» (1984).
Нарешті, Джейк Джилленхал, Джемма Артертон і Бен Кінгслі пройдуть по червоній доріжці перед прем'єрою «Принца Персії: піски часу», останнього фільму Джері Брукгаймера.  
В український прокат «Принц Персії: піски часу» виходить 3 червня.
Алексей Першко 29 квітня 2010


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 305
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 526
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 691
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 338