Полку фестивалів прибуває


Новини: Полку фестивалів прибуває

Від 16 до 24 липня в Одесі пройде перший Одеський міжнародний кінофестиваль

Основна концепція фестивалю – це наявність почуття гумору у фільмах, відібраних для участі в конкурсних та поза конкурсних програмах.
До конкурсної програми повнометражних стрічок увійдуть 16 стрічок, знятих після 1 січня 2009 року, які не виходили до прокату СНД. Головою журі фестивалю стане видатний голландський режисер Йос Стерлінг, який вручить приз «Золотий Дюк» за кращий фільм фестивалю.
Позаконкурсна програма нараховує більше 80 стрічок. В її рамках відбудуться ювілейна ретроспектива Федеріко Фелліні, панорама кращих комедій Одеської кіностудії та ретроспектива Кіри Маратової.
Один з важливих спецпроектів ОМКФ – «Літня кіношкола», в рамках якої пройдуть майстер-класи почесних гостей фестивалю. Для студентів цієї кіно школи передбачена спеціальна акредитація, яка дозволятиме переглянути всі фільми програми фестивалю та оселитися в наметовому містечку.
Фестивальним центром стане кінотеатр «Родіна», а церемонії відкриття та закриття фестивалю пройдуть в Одеському театрі опери та балету. Спеціальні покази, панорами та ретроспективи охоплять практично всі кінотеатри міста.
Партнерами Одеського Міжнародного кінофестивалю виступили Міністерство культури та туризму України, Одеська обласна державна адміністрація та мерія м. Одеси.
Алексей Першко 13 травня 2010


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 277
Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 175
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 1042
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 308