Конкурс кінопроектів для копродукції


Новини: Конкурс кінопроектів для копродукції

В рамках 2-го Київського МКФ

27 травня 2010 року в рамках 2-го Київського Міжнародного кінофестивалю було презентовано конкурс кіно проектів для спільного виробництва. Як оголосив на презентації директор КМКФ Борис Абрамов, з наступного року переможець конкурсу отримуватиме горошовий приз, а сам конкурс буде відкрито для представників всіх зацікавлених країн.
Нинішнього року в каталозі конкурсу було заявлено 7 проектів, з яких 5 було презентовано особисто продюсерами та режисерами.
Продюсер компанії «Інтерфільм» Олена Фетисова презентувала проект бай опіка «Параджанов», що його має зняти відомий режисер Роман Балаян. Проект з бюджетом в 1 900 000 євро було вже презентовано на різноманітних міжнародних продюсерських форумах і вже має підтверджене фінансування в розмірі 990 000 євро. Фінансову участь у виробництві фільму приймуть Державна служба кінематографії Міністерства культури та туризму України, а також продюсери з Голландії, Швеції, Грузії та Вірменії. Виробництво фільму має бути закінчено 2013 року.
Режисер Валентин Касянович представив проект драми з елементами комедії «Креденс», що він знаходиться на стадії сценарної розробки.
Режисер та продюсер Вікторія Трофименко розповіла про фільм за романом шведського письменника Торгні Ліндгрена «Брати». Сюжет роману адаптовано до українських реалій, тож дія фільму розгорнеться в українських Карпатах. Свою участь в проекті вже підтвердили кращий український оператор Сергій Міхальчук та художник-постановник Владлен Одуденко. В ідеальному випадку головні ролі братів-антагоністів мають зіграти Пьотр Мамонов та Федір Стригун.
Продюсер Володимир Козир (компанія «Інтерфільм»), що вже має досвід роботи з режисером Романом Ширманом («Прикольна казка»), презентував новий фільм режисера «А тепер я буду кохати тебе».
Продюсер Світлана Зінов’єва, презентуючи проект нового фільму Олександра Балагури, висловила надію – в разі реалізації проекту – на народження нової кіно мови на перетині ігрового кіно, кіно документального та мистецтва фотографії.
Окрім згаданих вище проектів, в каталозі конкурсу представлено також фільми «Заручник» режисера Георгія Гелієва та російський фільм «Добридень, весілля, Новий Рік» Алєксєя Шахназарова, зйомки якого мають пройти в Україні.
Варто відзначити факт наявності спроб вітчизняних продюсерів інтегруватися в світові кінематографічні проекти, про що свідчить і оволодіння ними професійними прийомами просування проектів на різноманітних продюсерських форумах.
Алексей Першко 27 травня 2010


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 182
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 283
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 1047
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 289