Дель Торо без Хоббіта


Новини: Дель Торо без Хоббіта

Що далі?

Можливо, відмова Гільєрмо Дель Торо знімати толкієнівського «Хоббіта» засмутила багатьох прихильників творчості письменника, але на цю ситуацію можна подивитися і з позитивного боку: тепер у Дель Торо з’явиться багато часу для реалізації інших проектів.
Тут варто нагадати, що у вересні 2008 року Дель Торо підписав зі студією Universal контракт до 2017 року. В його рамках передбачено зйомки мінімум чотирьох проектів. Ось вони:
1.      «франкенштейн» - права на цього персонажа належать студії, а талант Дель Торо може зробити монтсра більш зворушливим.
2.      «Доктор Джекілл та містер Хайд» - класика фантастичної літератури, що її неодноразово переносили на екран. Чим зможе вирізнитися Дель Торо?
3.      «Бійня номер 5» - один з класичних романів видатного американського фантаста курта Воннегута. 1972 року його вже екранізував Джордж Рой Хілл.
4.      «Друд» - вигадана історія останніх років життя Чарльза Діккенса, що починається в той момент, коли письменник починає творити  так і не закінчений роман «Таємниця Двіна Друда». В основі фільму – однойменний (фільму) роман Дена Сіммонса.
Окрім того, Дель Торо палає бажанням екранізувати «Хребти божевілля» Говарда Філіпа Лавкрафта. Проблема в тому, що дуже важко знайти фінансування для такого специфічного проекту, а Дель Торо не бажає йти на жодні поступки продюсерам.
Також Гільєрмо Дель Торо згадував про своє бажання спільно з Альфонсо Куароном екранізувати одну з книг Роальда Даля («Відьми»).
 І не варто забувати про Хеллбоя: хай 2 перших фільми франшизи не виправдали комерційних сподівань продюсерів, фінал другого з них – «Хеллбой 2: Золота армія» - настільки відкритий, що не зняти продовження було б досить дивним.
Алексей Першко 07 червня 2010


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар
Инна И.
Инна И. (Киев) 08 червня 2010 05:52
0

Дель Торо без Хоббита - это не проблема. Хоббит без Дель Торо - вот это грустно Not so.
.

популярні новини


Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 271
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 649
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 656
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 490