Ні хвилини спокою


Новини: Ні хвилини спокою

Disney, Dreamworks і PIXAR заглядають на рік вперед 

Студії Disney, Dreamworks і PIXAR не дадуть один одному спокою в 2011-му. Три товстуни американської анімації запаслися проектами на декілька років вперед і помалу відкривають карти.
Те, що Тім Бартон знімає для студії Дісней повнометражне анімаційне фентезі «Франкенвіні», стало відомо ще кілька місяців тому. Днями ж тім-бартонівський продюсер Дон Хан розповів, що в планах студії – сиквел стрічки «Хто підставив Кролика Роджера». У крісло режисера може повернутися Роберт Земекіс. «Нічого не можу розповідати. Все заперечую -- розповів Дон Хан журналу Empire. – Але... загалом, якщо ви фанат, то ми скоро вас дуже, дуже сильно порадуємо». Крім того, студія збирається дістати з комірки мультфільм «Король-лев», перевести його в тривимірний формат і знов випустити на екрани.
Не виключено, що Тім Бартон буде працювати ще із студією DreamWorks – та запустила проект «Монстропокаліпсис» (назва говорить само за себе) і сподівається заманити до себе голову канського журі. Сценаристу Джону Огесту, що раніше написав для Бартона три скрипти, вже запропонували контракт.
Що стосується студії PIXAR, то вона зараз у повному складі б'ється над анімаційною комедією «Тачки 2» (виходить в червні 2011-го). Проект пішов не так вдало, як очікувалося, що, втім, не привід для занепокоєння – пише slashfilm.com. «Будь-який художник студії першим скаже, що на всіх проектах обов'язково траплялася катастрофа, а ключ до успіху – це переробляти матеріал доти, як з нього не вийде щось відмінне». Переробляти буде засновник студії Джон Лассетер, який власноруч узявся за постановку та зараз править сценарій.
Алексей Першко 29 червня 2010


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 518
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 954
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1258
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 704
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2098