До Одеси їде Депардьє


Новини: До Одеси їде Депардьє

На відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю

Конкурсну програму Одеського міжнародного кінофестивалю відкриє Жерар Депардьє з фільмом «Мамонт». Французький актор та винороб, який зіграв головну роль в цій стрічці, приїде до Одеси на прем’єрний показ «Мамонта». Про це 9 липня на прес-конференції в Одесі оголосила президент фестивалю Вікторія Тігіпко.
«Цей фільм було відібрано на Берлінському кінофестивалі», - відзначила Вікторія Тігіпко. За її словами, до програми ОМКФ, що він пройде від 16 до 24 липня 2010 року за підтримки торгової марки «Шустов», включено переважно ті фільми, які навряд чи потраплять до широкого прокату. А учасники конкурсної програми підбиралися на найпрестижніших світових кінофестивалях – Каннському, Берлінському, Венеціанському, «Кінотаврі». Загалом відбіркова комісія відібрала 16 стрічок-конкурсантів. Володаря головного призу визначить міжнародне журі на чолі з голландським класиком артхаузу Йосом Стерлінгом. До складу суддівської команди також увійдуть французький актор Грегуар Колен, відомий критик та голова Спілки кінематографістів України Сергій Тримач, арт-директор кінофестивалю у Вісбадені goEast Світлана Сікора та російський кіно продюсер Сєргєй Чліянц.
Організатори фестивалю відзначили, що зараз тривають останні приготування до відкриття фестивалю. Зокрема, постійно доповнюється список зіркових гостей. Участь в заході вже підтвердили Рутгер Хауер, Йос Стерлінг, Кшиштоф Зануссі, Кіра Муратова та багато інших зірок кіно. Окрім того, в програмі ОМКФ – показ під відкритим небом реставрованої копії «Броненосця «Потьомкіна» прямо на Потьомкінських сходах, проект «Літня кіно школа» і майже сотня фільмів, в яких присутній гумор в усіх своїх проявах. На глядачів чекають світові прем’єри та кращі кінохіти останнього сезону, більшість з яких раніше не демонструвалися в СНД.
Відкриє ОМКФ прем’єра в СНД стрічки Паскаля Шоме «Серцеїд» з Роменом Дюрісом та Ванессою Параді в головних ролях.
Як розповіла Вікторія Тігіпко, закриватиме фестиваль міжнародна прем’єра стрічки Дмітрія Мєсхієва «Людина у вікна». Головну роль у стрічці виконав Юрій Стоянов, який також виступив і співавтором сценарію.
Одесі не звикати до гучних подій, але, схоже, перший Одеський міжнародний кінофестиваль має намір здивувати навіть Південну  Пальміру. Головні козирі в руках організаторів – якісна програма, зіркові гості та висококласна організація. «Перше, що хочеться відзначити – високий рівень підготовки заходу – говорить Юлія Комарова, директор з маркетингу ТМ «Шустов». – Бренд «Шустов» завжди з гордістю підтримує культурні проекти загальнонаціонального значення. Ми впевнені, що настільки грандіозний захід стане першим, але впевненим кроком в розвитку кіноіндустрії в Україні, і кожен глядач, без сумніву, отримає безліч яскравих, незабутніх вражень від справжнього кіно в Одесі».
Алексей Першко 12 липня 2010


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер «Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер

Знайомтеся з ще одним супергероєм Marvel.

25 червня 2021 0 117
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 358
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 709
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 542