П’ятий Кінолев


Новини: П’ятий Кінолев

Пройде у Львові від 21 до 24 серпня

Від завтра, 21серпня, пройде Львівський міжнародний фестиваль незалежного кіно, що він триватиме до 24 серпня.
Цього року він пройде під символічним патронатом Федеріко Фелліні, 90-річчя якого минулого року відзначила вся кінематографічна спільнота світу.
На честь геніального режисера у Львові буде названо одну з вулиць. Також фестиваль ініціював переклад трьох фільмів режисера українською мовою («Сатирикон», «Рим», «Солодке життя»).
Також особливістю цьогорічного фестивалю стане особлива увага до українського кіно. Це насамперед зумовлено ситуацією у нашій державі, коли українське кіно не має доступу до екрану. Ми навіть пом’якшили умови конкурсного відбору, щоб презентувати глядачам максимально повну та об’єктивну картину того, що відбувається в українському кіно саме зараз» - говориться в повідомленні організаторів.
До конкурсної програми фестивалю увійшли понад 40 документальних, ігрових, анімаційних фільмів молодих режисерів, серед яких будуть визначатися переможці в номінаціях «кращий документальний фільм», «кращий ігровий фільм», «кращий анімаційний фільм», а також – «кращий фільм усієї конкурсної програми. Окрім того, вже традиційно буде вручено приз за кращий кінопереклад.
З українськими стрічками конкуруватимуть не тільки стрічки з сусідніх Польщі та Білорусі, але й з екзотичних Лівії та Тунісу. Програма «Україна без кордонів» представить фільми українських режисерів, які з тих чи інших причин знімають в інших країнах.
Програма «Кіно без екрана» покаже фільми, які тільки ще знаходяться в роботі, що дозволить побачити, чим живуть українські режисери, а також прокласти місток «режисер-продюсер-дистрибутор».
Програма «Українська класика» цього року складатиметься з двох сегментів – традиційного «Німого кіно» та вечорів пам’яті Юрія Іллєнка. Львів’яни зможуть першими побачити нову авторську версію стрічки «Молитва за гетьмана Мазепу» 2010 року, повідомляють ЗІК та «Репортер.UA».
Алексей Першко 19 серпня 2010


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 271
Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція» Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція»

Від авторки «Світу Дикого Заходу».

03 червня 2021 0 2162
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1278
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1182
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 261