Короткометражний вересень


Новини: Короткометражний вересень

Від Артхауз Трафік

2 вересня в столичних кінотеатрах «Київ» та «жовтень» стартує традиційна програма світового лейблу Future Shorts, що її зібрано з кращих фільмів цього року. За результатами голосування українських глядачів в Інтернеті до програми Future Shorts The Best увійшли найактуальніші короткометражки з усього світу. За традицією у підбірці представлено й українську роботу.
23 вересня в столичному кінотеатрі «Київ» відбудеться національна прем’єра українського незалежного проекту «Мудаки (Арабески)». Це нове, Без бюджетне артхаузне кіно, авторське та відверте. Українські режисери знімають те, що бажають самі. Знімають про Україну, про наболіле, без компліментів, без купюр та з гумором.
Короткометражні роботи з альманаху вже встигли прийняти участь в декількох кінофестивалях. Фільм «Глухота» Мирослава Слабошпицького виборював «Золотого ведмедя» Берлінського фестивалю, і отримав спеціальну нагороду журі на фестивалі FF600 в Словаччині. На цьому ж фестивалі було відзначено і стрічку «По дорозі» Володимира Тихого.

І 29 вересня до України повертається щорічний міжнародний «Манхеттенський фестиваль короткометражного кіно» - один з найулюбленіших проектів української аудиторії. Особливість фестивалю в тому, що переможця тут вибирають глядачі усього світу. Це найбільший у світі глядацький фестиваль короткометражних фільмів: протягом тижня конкурсну програму побачить публіка на всіх континентах планети. Після закінчення сеансу кожний глядач голосує за кращий, на його думку, фільм. Цього року «Манхеттенський фестиваль» відвідає Україну вже вчетверте.

Алексей Першко 26 серпня 2010


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 426
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 2302
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1744
Елайджа Вуд стане Токсичним Месником Елайджа Вуд стане Токсичним Месником

Сумували за Фродо?

05 червня 2021 0 2518
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1998