Російські пірати організуються


Новини: Російські пірати організуються

Хтось за справедливість, а ми – за безкоштовні торренти

Як повідомляє інформаційне Інтернет-агентство «КіНоут» з посиланням на видання «Частный корреспондент», в Підмосков’ї на минулий уїк-енд відбувся перший з’їзд Піратської Партії Росії. Декілька десятків прихильників безкоштовного скачування інформації та анонімності в Інтернеті зібралися, щоб обговорити перспективи піратства в Росії і офіційну реєстрацію партії.
На з’їзді були присутніми делегати з різних міст Росії, а також почесні гості, серед яких співголова Піратського інтернаціоналу та голова німецької Піратської партії Грегорі Енгельс. На його думку, піратський рух зумовлений політичною кризою в світі і тим, що Інтернет виявляє дефіцит демократії в суспільстві. Пан Енгельс розповів про систему електронного голосування liquid democracy та про метод Шульца – найдемократичніший спосіб голосування. Майбутнє демократії пан Енгельс бачить в Інтернеті та в електронній системі голосування, в можливості вступу в різні партії через електронний підпис.
Головними питаннями на порядку денному з’їзду партії були об’єднання російського піратства,  збільшення його чисельності та офіційна реєстрація партії (для чого потрібно мати 50 тисяч членів партії).
Раніше на прес-конференції в Москві президент групи компаній АМЕДІА Алєксандр Акопов заявив, що щорічні втрати російських кінокомпаній  від піратства в 10 разів перевищують суму державної підтримки. В грошовому еквіваленті збитки складають приблизно 1,1-1,3 мільярди доларів. Більшість провайдерів-піратів – громадяни Росії, за якими слідують голландці, німці та українці.
Алексей Першко 15 вересня 2010


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 2376
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 277
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 251
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 240