КИЇВ МУЗИК ФЕСТ 2010


Новини: КИЇВ МУЗИК ФЕСТ 2010

З кінематографічними нюансами

Як і кожного року, «КиївМузикФест» (25 вересня – 3 жовтня 2010) розпочинає свій тижневий марафон в останню суботу вересня. Цього року найкрупніший в Україні міжнародний музичний форум представить близько 30 мистецьких заходів. Традиційно КиївФест поєднує сучасну музичну творчість та шедеври світової класики.
Якнайширше Фестиваль презентує палітру української музики. Зокрема, цього року прозвучать твори понад ста авторів з усіх регіонів України. Серед них – імена, відомі за межами нашої країни і ті, які з’являться на афішах вперше.
Значну увагу КиївФест приділяє новим напрямам творчості. Це і електронна музика, лідером якої є  сьогодні Алла Загайкевич, це і «Нова музика в Україні», з якою продовжує знайомити слухачів Володимир Рунчак, це і пошуки молодих композиторів, які озвучує ансамбль нової музики «Рикошет».
6 хорових, 5 симфонічних та 10 камерних концертів відбудуться на провідних сценах столиці та концертному залі Національної спілки композиторів України. Духовна музика лунатиме також у київських храмах.
Матиме КиївМузикФест і кінематографічні нюанси.
Цього року фестиваль розпочинає новий проект – «Зафільмоване мистецтво України». Цього разу це буде показ в Будинку Кіно (27 вересня, 14:00) унікальних документальних матеріалів про Б.Лятошинського, К. Данькевича, Г. Майбороду, А.Філіпенка, тощо.
Також у співпраці з Представництвом Росспівробітництва і посольством Росії 1-5 жовтня пройдуть «Дні музики Андрія Пєтрова в Києві», присвячені 80-річчю від дня народження композитора. В рамках Днів окремий концерт буде присвячено музиці композитора до фільмів. За свою творчу кар’єру Андрій Пєтров написав музику до близько 35 кінострічок. 1-5 жовтня в Російському культурному центрі відбудеться показ певної кількості цих фільмів.
Також в рамках хеппенінгу з ансамблем «Рикошет» (Національна спілка композиторів, 20:00) відбудеться концертний перегляд анімаційного фільму «Тренер» на музику Івана Небесного. Режисери фільму – Артем Сухарєв та Микита Ратніков.
Вхід на переважну більшість заходів фестивалю вільний.
Алексей Першко 21 вересня 2010


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 332
«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 174
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 173
«Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер «Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер

Зовсім скоро в кіно!

23 червня 2021 0 140
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 368