Слабошпицький отримав грант


Новини: Слабошпицький отримав грант

Від Фонду Хуберта Юалса

Як повідомив сайт newsru.ua Фонд Хуберта Балса у рамках Міжнародного кінофестивалю у Роттердамі, який належить до найвпливовіших кінофестивалів світу, виділив 24 гранти для створення нових фільмів кінорежисерам з 13 країн на загальну суму 349 тис євро.
Серед переможців, які одержали ці гранти, - український кінорежисер Мирослав Слабошпицький, повідомляє сайт кінофестивалю.
Слабошпицький відомий своїми короткометражними роботами, що брали участь у конкурсі Міжнародного Берлінського кінофестивалю. Фільми цього режисера відбиралися на конкурс два роки поспіль, що є своєрідним рекордом для України. У 2009 році на Берлінале було представлено його скандальний фільм "Діагноз", присвячений проблемам СНІДу, наркоманії та евтаназії. Цього року він приїхав до Берліна з 10-хвилинною стрічкою "Глухота". Цей фільм за участю глухонімих акторів, який знято без жодного склеювання і без жодного слова, вже названо американськими критиками "зразком сучасного німого кіно".
Нова перспективна робота багатонадійного, на думку Фонду Хуберта Балса, кінорежисера Слабошпицького, що одержала грант у категорії "розробка сценарію", називається "Плем'я". Як і попередній фільм "Глухота", його буде знято без слів, за участю глухонімих акторів, і він розповість про життя підлітків – мешканців інтернату для дітей з порушеннями слуху.
А нещодавно у прокат вийшла перша добірка українських короткометражок "МУДАКИ. Арабески".
Довідка
Фонд Хуберта Балса працює за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів і громадських організацій, діяльність яких пов`язана з культурною сферою. Фонд виділяє гранти для розробки сценаріїв, використання цифрових технологій і обробки знятих матеріалів (постпродакшн), поширення готової кінопродукції, участі у семінарах і майстер-класах.
Алексей Першко 21 жовтня 2010


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 376
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 224
«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 218
«Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер «Загін самогубців: Місія навиліт». Новий трейлер

Зовсім скоро в кіно!

23 червня 2021 0 192
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 409