Майстер-клас Вікі Беннет


Новини: Майстер-клас  Вікі Беннет

В PinchukArtCentre

PinchukArtCentre, Британська Рада в Україні та компанія «Артхаус Трафік» представляють майстер клас видатної британської художниці та VJ Вікі Беннет (Vicki Bennett), який відбудеться в рамках 10-го фестивалю «Нове Британське Кіно» в Україні.
Майстер-клас Вікі Беннет пройде в четвер, 11 листопада о 16:00 у залі video lounge на 6-му поверсі PinchukArtCentre. Вхід вільний.
Під час майстер класу Вікі Беннет продемонструє свої аудіовізуальні твори, розповість про процес творення колажу і пояснить, що змушує її повертатися до минулого, працюючи з архівними матеріалами.
Вікі Беннет стала впливовою фігурою в аудіовізуальному мистецтві завдяки своїм інноваційним семплам, при створені яких вона поєднує сучасні та архівні відеоматеріали. Використовуючи колаж як основну форму самовираження, Вікі створює аудіозаписи, фільми та радіошоу, які інтерпретують темні, смішні, часто ірреалістичні сторони нашого життя. Працюючи з 1991 року під псевдонімом «Люди як ми» (“People like us”), художниця у своїх численних роботах використовувала кадри з інформаційних баз Prelinger, Internet Archive і A/V Geeks. У 2006 році вона стала першим художником, якій було надано необмежений доступ до всього архіву корпорації ВВС.
Вікі демонструвала свої роботи в провідних світових музеях, зокрема в Tate Modern (Лондон, Великобританія), Pompidou Centre (Париж, Франція), Sydney Opera House (Сідней, Австралія), на фестивалі електронної музики Sonar в Барселоні, на каналах ВВС та Channel 4 тощо.
Вікі Беннет завітала в Київ на відкриття 10-го Ювілейного фестивалю нового британського кіно, яке пройде 11 листопада о 19:45 в кінотеатрі «Україна». Організатори фестивалю: Британська Рада в Україні, інвестиційно-фінансова група «ТАС» та компанія «Артхаус Трафік».
Офіційний сайт Вікі Беннет: http://www.peoplelikeus.org
До уваги ЗМІ:
Для фото та відео зйомки майстер-класу необхідна акредитація. Надсилайте ваші запити на press@pinchukartcentre.org
Алексей Першко 10 листопада 2010


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 942
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 504
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1244
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 691
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1048