АнтиБорат


Новини: АнтиБорат

Знімають в Казахстані

Фільм «Борат», вийшовши на світові екрани 2006 року, викликав значну хвилю незадоволення в Казахстані, представником якого був головний герой.
Казахський режисер Еркін Ракішев був одним з тих, хто не побачив нічого смішного в стрічці «Борат», тож і вирішив зняти сіквел цього фільму під назвою «Мій брат Борат», що він має стати своєрідною противагою оригіналу.
Головним героєм казахської відповіді Барону Коену стане американський журналіст Джон, який після перегляду «Бората» вирішує відвідати Казахстан і знайти рідне містечко Бората Кусек, який в реальності виявляється сучасним розвинутим містом. Там Джон знаходить рідного брата Бората – Біло, про якого сам Борат говорить як про душевнохворого. Це виявляється правдою., і Джон знаходить Біло в одній палаті з Усамою Бін ладеном та Джорджем Бушем, після чого вирушає з ним у подорож країною.
Як і оригінал «Мій брат Борат» буде чорною комедією, але його автори обіцяють не опускатися до «туалетного гумору» Бората.
Ер кін Ракішев сподівається, що його стрічка, як і сам «Борат», що він зібрав у світовому прокаті 261 мільйон доларів, також сягне вершин популярності після виходу наступного року.
Алексей Першко 23 листопада 2010


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 699
Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 311
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 532
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 345