Деніел Редкліфф – фотограф-аматор


Новини: Деніел Редкліфф – фотограф-аматор

В фільмі Крістофера Монгера

Деніел Редкліфф починає виконувати свою обіцянку після завершення поттеріани піти з великого голлівудського кіно та зайнятися незалежними проектами. Можливо, першим з них стане «Фотограф-аматор» - екранізація однойменного роману, яку збирається здійснити сам його автор – британський письменник, сценарист та режисер Крістофер Монгер.
В романі розповідається історія про те, як до маленького містечка в Новій Англії в середині 70-х років приїздить найнятий місцевими жителями молодий фотограф. Займаючись хронікою їхніх життів, він відкриває для себе свої істинні артистичні нахили.
Фінальну точку в поттеріані Редкліфф поставить 15 червня 2011 року, коли в прокат вийде друга частина «Гаррі Поттера та смертельних дарів». Зйомки в цьому проекті позбавили його від необхідності заробляти на життя: за останніми даними, особистий статок Редкліффа складає 40 мільйнів фунтів стерлінгів. Актор неодноразово заявляв, що не хотів би все життя асоціюватися виключено з юним чарівником. Він намагається приймати участь в театральних постановках: в 2007-08 роках Редкліффу доводилося роздягатися перед лондонською та бродвейською публікою в постановці «Еквус» за п’єсою Пітера Шиффера, 2011 року він прийме участь в бродвейському мюзиклі «Як бути успішним в бізнесі, нічого не роблячи», а 28 жовтня 2011 року на екрани має вийти історія про привидів під назвою «Жінка в чорному», в якій Редкліфф зіграв юного адвоката Артура Кіппса, який приїздить до маленького містечка, щоб розібратися з заповітом старої та дуже підозріливою вдовою Еліс Дреблоу.
Алексей Першко 17 лютого 2011


Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1115
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 809
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 369
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 568
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 929