addams-family-2

"Ненаситні" в українському Інтернет


21 серпня відбулось відкриття офіційного українського сайту молодіжної комедії "Ненаситні".

Зухвалий, яскравий і суперсмішний фільм, знятий у сленговому стилі з дотепними примочками, виходить у прокат 31 серпня, щоб продовжити прекрасні миті літа, а вже зараз на провідних порталах Уанета з'явилися не менш яскраві банери, ознаменувавши початок масштабної рекламної кампанії.

Сайт www.nenasitnie.com.ua - став першим досвідом локалізації сайту російського фільму! Дотепер в українському Інтернет адаптувалися лише сайти голлівудських фільмів.

Сайт містить інформацію про фільм і ряд відео-матеріалів, включаючи ексклюзивний кліп групи ТНМК (ТАНОК НА МАЙДАНІ КОНГО) і епізоди з картини, що не ввійшли в остаточний монтаж. Також на сайті розміщено повний саундтрек фільму, а крім того - ексклюзивна пісня від ТНМК - єдиний трек в Уанеті для скачування (в форматі МР 3).

Про фільм

"Ненаситні" - це легка комедія, де є море, пляж, дівчини й приморське місто, з із саундтреком і пестлив око відеопоруч. "Ненаситні" - актуальне й прикольне молодіжне кіно, воно про пригоди, про молодих хлопцях і дівчиськах, про легкі гроші й, звичайно, про дружбу, що допомагає в будь-яких ситуаціях. Гарні пляжі, дівчиська в бікіні, стильні пацани, їхньої мрії про власну групу. А також - ігорний бізнес, букмекерство, відеопіратство, а на додачу до цього - місцевий гангстер, заборонені міські розваги, який володіє він один, і зухвале пограбування, проведене проти всіх законів жанру ...

Адреса сайту - www.nenasitnie.com.ua
root 24 серпня 2006


Ім’я:
22 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Голланд і Волберг у трейлері «Uncharted: Незвідане» Голланд і Волберг у трейлері «Uncharted: Незвідане»

Екранізація популярної гри.

21 жовтня 2021 0 271
Емілі Блант зіграє у новому фільмі Крістофера Нолана Емілі Блант зіграє у новому фільмі Крістофера Нолана

Разом з Кілліаном Мерфі.

21 жовтня 2021 0 310
І це все про неї І це все про неї

Представлено електронний каталог української кіноіндустрії 2020–2021

20 жовтня 2021 0 386
Вілсон, ДеВіто і Доусон у «Особняку з привидами» Вілсон, ДеВіто і Доусон у «Особняку з привидами»

Екранізація ще одного атракціону Disney.

19 жовтня 2021 0 468