90 відсотків Портман


Новини: 90 відсотків Портман

Заява Даррена Аронофськи

4 дні тому балерина Сара Лейн, яка була дублеркою Наталі Портман в танцювальних сценах «Чорного лебедя» Даррена Аронофськи, заявила часопису Entertainment Weekly, що акторка станцювала лише в 5% сцен. Також вона додала, що один з продюсерів стрічки просив Наталі не розголошувати цього в ході оскарівських перегонів, які завершилися перемогою Наталі в своїй категорії. Ще раніше хореограф та наречений Наталі Портман Бенжамен Мільпьє заявлялв, що його наречена станцювала у 85% сцен.
Режисер стрічки Даррен Аронофськи вирішив внести повну ясність в це питання і розповсюдив заяву, в якій говориться: «Реальність така. Я маю підрахунки мого монтажера. У фільмі є 139 танцювальних сцен, в 111 з яких танцює Наталі Портман. В 28-ми танцює Сара Лейн. Таким чином, Портман танцює в 80% сцен. Щодо тривалості: дублерша танцює лише на загальних планах і в сценах, тривалість яких рідко перевищує 1 секунду. Лише в двох довгих та складних сценах ми використали заміну обличчя. Таким чином, якщо виходити з тривалості сцен, то Наталі Портман присутня на екрані в 90% сцен.
І ще: Наталі танцювала на пуантах. Якщо ви подивитися фінальну сцену прологу, яка триває 85 секунд і була цілком станцьовано Наталі, то побачите, що вона виходить зі сцени на пуантах. Я відповідально заявляю про це, щоб захистити мою акторку. Наталі довго і важко працювала, щоб продемонструвати чудове фізичне та емоціональне виконання. І я не хочу, щоб хоч хто-небудь думав, що дивиться не на неї. Це вона».
Алексей Першко 29 березня 2011


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 946
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 509
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1248
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 695
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1052