addams-family-2

Другий Одеський Міжнародний кінофестиваль


Новини: Другий Одеський Міжнародний кінофестиваль

Пройде від 15 по 23 липня 2011 року

Вчора в столичному кінотеатрі «Київ» пройшла прес-конференція організаторів Другого Одеського Міжнародного кінофестивалю. Фестиваль має пройти від 15 по 23 липня 2011 року. Вже перший ОМКФ, що він відбувся 2010 року, став однією з найпомітніших подій року: його покази відвідали понад 40 000 глядачів. Другий ОМКФ стане ще масштабніше: з’являться нові програми та нові проекти, а також нові нагороди та премії. За 9 днів фестивалю буде продемонстровано понад 100 фільмів, 16 з яких увійдуть до головної конкурсної програми. Організатори розраховують, що фестиваль відвідають не менше 60 000 глядачів.
Журі ОМКФ-2011, яке складатиметься з 5 членів, очолить польський актор та режисер Єжи Штур – одна з найпопулярніших, шанованих та багатогранних постатей польського та європейського кіно.
Вперше в рамках фестивалю пройде принципово важлива для ОМКФ програма, спрямована на розвиток та популяризацію українського кіно – Українська лабораторія. В рамках цієї програми міжнародним відбірникам та експертам буде продемонстровано найсвіжіші українські кінопроекти – як готові, так і такі, які знаходяться на етапі монтажу, а також відбудеться пітчінг-сесія українських проектів для потенційних партнерів з виробництва. Серед фільмів цієї програми – нові проекти Михайла Іллєнка «Тойщопроходитькрізьвогонь» та «Чи любите ви грати в шахи?» Валентина Васяновича.
Саме ця програма разом зі Сценарною Майстернею та кіноринком, на думку голови Державного агентства кінематографії України Катерини Копилової, має стати важливим майданчиком для реформування всієї системи української кінематографії. Кращий український фільм фестивалю буде нагороджено новим призом імені Миколи Шустова в розмірі 50 000 гривень. Кращий сценарій, створений в рамках Сценарної Майстерні – нового спільного проекту фестивалю та групи каналів «1+1» - буде екранізований головним телевізійним партнером фестивалю, а його автор – нагороджений призом в 50 000 гривень.
Одна з цікавинок фестивалю – покази відреставрованих класичних стрічок світового кінематографу на відкритому повітрі у супроводі симфонічного оркестру. Цього року ця програма розширює свої кордони – на Потомкінських сходах буде показаний «Метрополіс» Фріца ланга, а на Ланжеронівських сходах можна буде побачити короткометражні стрічки Жоржа Мельєса.
Алексей Першко 29 березня 2011


Ім’я:
28 листопада 2021
Ваш коментар

популярні новини


Тайка Вайтиті екранізує легендарний комікс Тайка Вайтиті екранізує легендарний комікс

«Інкал» стане фільмом.

26 листопада 2021 0 466
Кейсі Аффлек зіграє в трилері про космічну місію Кейсі Аффлек зіграє в трилері про космічну місію

Разом з Лоуренсом Фішберном.

25 листопада 2021 0 525
Трейлер «Не дивіться вгору» з Дікапріо та Лоуренс Трейлер «Не дивіться вгору» з Дікапріо та Лоуренс

Здається, це претендент на Оскар.

22 листопада 2021 0 912
«DC Ліга Суперулюбленців». Перший трейлер «DC Ліга Суперулюбленців». Перший трейлер

А ви знали, що у Супермен є Суперпес?

25 листопада 2021 0 482