Бельмондо вшанують


Новини: Бельмондо вшанують

На Каннському фестивалі

Урочистий прийом на честь Жана-Поля Бельмондо відбудеться на Каннському фестивалі у вівторок, 17 травня.
«Ми надзвичайно раді, що Жан-Поль Бельмондо погодився особисто прийняти участь в цьому вечері, який ми організуємо на честь його акторського таланту та кар’єри в кіно. Завдяки своєму широкому амплуа, особистому шарму, високій акторській майстерності, іронічній та розкутій манері він став однією з найбільших фігур французького кіно всіх часів, поряд з такими великим акторами, як Жан Габен та Мішель сімон. Свідоцтвом тому є велика кількість його акторських робіт. Ми не маємо сумніву, що прийти привітати Бельмондо захочуть всі французькі актори, і в першу чергу його товариші по Кончерваторії драматичного мистецтва Жан Рошфор, Клод Ріш, Пьєр Верньє та Жан-Пьєр Марьєль, під грім аплодисментів відданих прихильників героя вечору», - впевнені президент фестивалю Жіль Жакоб та його артистичний директор Тьєррі Фремо.
Неймовірно обдарований актор насправді заслужив такий прийом на свою честь. Від початку 50-х років він зіграв в усіх найкращих творах французької кіноіндустрії. Він знімався як в стрічках, розрахованих на широку публіку (у Філіпа де Брока, Анрі Вернея, Жерара Урі, Жоржа Лотнера та Жака Дере), так і в знаменитому французькому авторському кіно, розквіт якого прийшовся на 60-70 роки (Жан-Люк Годар, Жан-Пьєр Мельвіль, Франсуа Трюффо, Клод Лелуш, Ален Рене).
Актор, який користується світовою відомістю, послугував зразком для наслідування для кількох генерацій кіноакторів. Популярний на всіх континентах Бельмондо, без сумніву, один з найулюбленіших у світі персонажів французького кіно.
Організатори Каннського фестивалю вже давно мріяли побачити його на червоній доріжці. У вівторок 17 травня в його присутності відбудеться прем’єрний    показ документального фільму «Бельмондо та його кар’єра» режисерів Венсана Перро та Жеффа Доменека, за яким відбудуться урочиста вечеря та вечірка.
Алексей Першко 30 березня 2011


Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 402
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 799
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 804
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 781
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1639