36 історій


Новини: 36 історій

Фільм другий – «Блудний син»

У Луцьку стартували зйомки другого короткометражного фільму режисера Олександра Слободи «Блудний син», який отримав назву від однойменної біблійної притчі. Кінопроект реалізовується на базі продакшн-студії «Правда PRO», структурного підрозділу благодійного фонду «Переображення».
Успішний початок реалізації кінопроекту дозволяє вести мову про помітно виражений талант молодого режисера, оскільки перший короткометражний фільм «Ідентифікація» отримав нагороди на Міжнародному християнському фестивалі кіно у США та на Фестивалі короткометражних фільмів "Start Films", що проходив у місті Луцьку.
За словами самого режисера, другий фільм матиме ще більший успіх. Доказом цього є перемога «Блудного сина» на Всеукраїнському конкурсі кіносценаріїв «Двері» у номінації «Кінематографічність задуму». Головний меседж, який буде донесений до глядачів - втеча легше за саме повернення. В основі сценарію - добре відома біблійна притча про сина, який залишив свого батька та подався у чужі краї у пошуках «легкої» долі. Незвичайний режисерський задум робить кінострічку ще більш захоплюючою та цікавою для сучасників.
Фільм «Блудний син» є другою кінострічкою із циклу «36 історій», в рамках якої планується зняти 36 короткометражок відповідно до кількості біблійних притч Нового заповіту.
Унікальність кінопроекту «36 історій» підтверджується відсутністю аналогів у всій Україні та в пострадянських країнах. Кожна короткометражка знімається за окремо написаним сценарієм та режисерським задумом, створюючи неповторність кожної стрічки.
З метою популяризації проекту та залучення додаткових ресурсів був створений веб-сайт www.36stories.com.ua. На даному етапі залучається кадровий склад для продовження зйомок кінометражки «Блудний син». Детальна інформація для спонсорів, сценаристів та акторів знаходиться на веб-сайті проекту.
Алексей Першко 01 квітня 2011


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ідріс Ельба битиметься з левом Ідріс Ельба битиметься з левом

У трилері «Звір».

19 травня 2021 0 4188
Кейт Гадсон зіграє у сиквелі «Ножі наголо» Кейт Гадсон зіграє у сиквелі «Ножі наголо»

Ще один новачок фільму Гарета Едвардса.

21 травня 2021 0 3658
Ліам Нісон у трейлері «Льодового дрифту» Ліам Нісон у трейлері «Льодового дрифту»

Адреналіновий екшн!

19 травня 2021 0 4114
Автор «Форреста Гампа» напише сценарій байопіку про Шер Автор «Форреста Гампа» напише сценарій байопіку про Шер

Про це повідомила сама співачка.

20 травня 2021 0 3748
Режисери «Погані хлопці назавжди» поставлять «Бетгерл» Режисери «Погані хлопці назавжди» поставлять «Бетгерл»

А ще вони працюють над серіалом «Міс Марвел».

20 травня 2021 0 3671