Дні Польського Кіно-2011


Новини:  Дні Польського Кіно-2011
Пройдуть вже вшосте
07-14 квітня 2011 року відбудуться VІ Дні Польського Кіно в Україні. Організаторами проекту є Польський Інститут у Києві - структурний підрозділ Посольства РП в Україні, Інститут Адама Міцкевича у Варшаві та мережа кінотеатрів Кінопалац.
Проект «Дні Польського Кіно» ініційовано Польським Інститутом у Києві 2006 року. Проект реалізується за підтримки Інституту Адама Міцкевича та мережі кінотеатрів «Кінопалац». Цього року «Дні Польського Кіно» відбудуться у містах України - Києві, Львові, Вінниці, Житомирі, Харкові, Севастополі та Дніпропетровську.
Впродовж останніх п'яти років у рамках проекту було представлено понад двадцять найцікавіших і найбільш знакових кінострічок, серед них, зокрема фільми - «Мій Никифор»(2004)Кшиштофа Краузе, «Варшава» (2003) Діаріуша Гаєвського, «Голосніше від бомб» (2001) Пшемислава Войтешека, «Віднайдений» (2006) Славоміра Фабіцького, «Штучки» Анджея Якімовського, «Катинь» (2007), «Татар-зілля» (2009) Анджея Вайди, «Світлі блакитні вікна» Богуслава Лінди, «Дрімота» Магдалени Пекаж, «Жасмин» Яна Якуба Кольського тощо.
За час існування проекту гостями Днів Польського Кіно були режисери Діаріуш Гаєвський, Мачей Дригас, Славомір Фабіцький, Анджей Вайда, Кшиштоф Зануссі. Двом останнім Президент України Віктор Ющенко вручив Ордени Ярослава Мудрого 4 Ступеню за значний внесок у світове кіномистецтво. Київ також відвідали керівники кінематографічних структур Польщі.
Цього року в рамках Днів Польського Кіно традиційно буде представлено шість найкращих польських стрічок, створених протягом останніх двох років, а також кінобестселлер – «Самотність у мережі». Усі фільми розраховані на широку глядацьку аудиторію. Фільми демонструватимуться з DVD з українськими субтитрами. Гостями фестивалю стануть відомі кінематографісти та високопосадовці. Події висвітлюватимуть локальні та центральні ЗМІ країни.
КИЇВ 8-14 квітня,сеанси по будніх днях о 18:30, в вихідні дні о 16:45
Кінотеатр «Кінопалац» : вул. Інститутська, 1
ВІННИЦЯ 8-13 квітня 20:00
Кінотеатр «Родина» вул. Козицького, 47 (0432) 35-04-97
ДНІПРОПЕТРОВСЬК 8-14 квітня 
Кінотеатр «КіноСтанція»: б-р Зоряний, 1-А, ТРЦ «Дафі», (056) 373 91 00
ДОНЕЦЬК 7-13 квітня  21:15
Кінотеатр "Мультиплекс": вул. Артема, 130 (062)206 52 27
ЖИТОМИР 7-13 квітня  15:50
Кінотеатр «Україна»: вул. Київська, 13 (0412 ) 47 27 47
ЛЬВІВ 8-14 квітня 19:00
Кінотеатр «Кінопалац» : вул. Театральна, 22
СЕВАСТОПОЛЬ 7-13 квітня  18:00
Кінотеатр «Побєда»: вул. Велика Морська, 13 (0692) 54 38 41
Хрещення
Польща, 2010, 118 хв.
Режисер: Марцін Врона
Ролі виконують: Томаш Шухард, Войцех Зєліньський, Наталія Рибіцька
Міхал має усе, про що мріяв - красиву жінку Маґду, новонародженого сина, хорошу роботу. Він запрошує свого давнього приятеля Янека стати хрещеним батьком дитини. Це лише початок плану Міхала, який просить друга зацікавитися його дружиною.  Все йде за планом, але Міхалу все складніше миритися з цією ситуацією. Міхал знає, що його глибоко приховане минуле нагадає про себе, а Янек буде змушений прийняти рішення, наслідків якого ніколи не забуде.
Тюльпани
Польща, 2004, 92 хв.
Режисер: Яцек Борцух
Ролі виконують: Ян Новіцький, Зигмунт Малянович, Малгожата Браунек, Тадеуш Плучіньський
Титулований автогонщик Малий готується до чергових змагань. Але на перешкоді стають проблеми зі здоров»ям. До того ж його приятелі Льолек і Мамуся повідомляють другу про крадіжку його улюбленого автомобіля марки Ford Capri. Разом із сином Малого вони вирішують взяти справу у свої руки.
Cамотність у мережі
Польща, 2006 р.,119 хв.
Режисер: Вітольд Адамек
Ролі виконують: Анджей Хира, Маґдалена Чєлецька, Агнєшка Ґроховська, Кінга Прайс
Оповідь про кохання у віртуальному світі та життя сучасної людини, що шукає справжніх емоцій і вражень у сьогоднішньому техногенному світі. Ева - красива жінка, яка вміє плакати і сміятись, має родину,  знайомих і друзів; знається на автомобілях і любить молоко. Якуб - серйозний науковець, який багато років живе за кордоном. Він завжди носить із собою шкіряну папку,  завжди у дорозі і ніколи не розстається зі своїм ноутбуком. Він - дуже самотній. Колись йому довелося пережити велике кохання і герой вже не сподівається зустріти жінку, яку б зміг покохати. Але кохання приходить до нього поступово і непередбачувано.
Привіт, Tерезко!
Польща, 200o р., 86 хв.
Режисер: Роберт Гліньський
Ролі виконують: Александра Ґєтнер, Кароліна Собчак, Збіґнев Замаховський, Малгожата Ружнятовська
Дія фільму розгортається у 90-ті роки в одному з сучасних спальних районів. П'ятнадцятирічна Терезка щойно закінчила середню школу. Тиха і спокійна дівчина не знаходить себе у сучасних реаліях, вона вірить, що її майбутнє відрізнятиметься від буденного існування її батьків - постійно втомленої від роботи матері і батька-алкоголіка, який регулярно влаштовує сварки. Під впливом подруги Терезка пізнає нове життя,  вчиться питии алкоголь, курити, красти. Вона абсолютно втрачає контроль над ситуацією і , в решті решт, стає жертвою зґвалтування.
Bенеція
Польща, 2010 р.,114 хв.
Режисер: Ян Якуб Кольський
Ролі виконують: Марек Вавельський, Маґдалена Чєлецька, Юлія Кійовска, Аґнєшка Ґроховська, Ґражина Блєнцка-Кольська, Маріуш Бонашевський
12- річний Марек любить Венецію. У його родині подорожують до вільного міста з покоління в поколінь. У Венеції проводили вільний час його прадідусі, дідусі, батьки і навіть старший брат Віктор. Марек знає напам'ять усі назви вулиць і площ у Венеції, але ніколи не бував у своєму улюбленому місті. Прийшло літо 1939 року, ці канікули мали би виконати найзаповітніше бажання хлопця. Але починається конфлікт із Німеччиною, і батько Марека призивають до армії. Дітей відправляють до Залещиків, -  на простору віллу дивакуватої тітки Вероніки. Тут, у підвалі, Марек із своїми товаришами створює уявну Венецію, із карнавалами та усіма принадами цього міста.
Трояндочка
Польща, 2009 р.,117 хв.
Режисер: Ян Кідава-Блоньський
Ролі виконують: Анджей Северин, Маґдалена Бочарська, Роберт Вєнцкєвіч, Ян Фрич
У відомого письменника роман із молодою і дуже  красивою жінкою Засліплений почуттям він навіть не підозрює, що їхній неоднозначний зв'язок зовсім не випадковий. Він не знає, що його кохана жінка вже давно зустрічається з іншим чоловіком, з яким її пов'язує не лише палка пристрасть, але й небезпечна робота. Жінка змушена доповідати усе своєму коханцеві, усе, що могло би скомпрометувати письменника. Еротичне захоплення коханцем поступово перетворюється на глибоке почуття, хоча жінка розуміє, що є лише знаряддям таємних служб. 
Made іn Poland
Польща, 2010 р.,90 хв.
Режисер: Пшемислав Войцєшек
Ролі виконують: Піотр Вавер, Пшемислав Блущ, Януш Хабіор, Урик Любош, Ґжегож Сова,  Вєслав Ціхий, Халіна Расякувна
Сімнадцятирічний міністрант Богусь Ковальський зрозумів одного дня, що єдиний вираз, яким він може описати своє життя - це «пішли ви всі». Цей напис він витатуював і у себе на лобі. Коли розгром телефонних будок і автомобілів у кварталі не приносить полегшення, він звертається по допомогу до «авторитетів» - священика, вчителя польської мови і матері, яка є шанувальницею творчості Кшиштофа Кравчика. Однак вони не можуть зменшити його депресії і розчарування. На шляху Богуся з'являються також його сестра і  брат  - Моніка  і інвалід Еміль. Їх захоплює радикалізм брата. У бажанні перемогти власні обмеження Еміль приєднується до Богуся. Вперше у житті , завдяки Моніці, Богусь починає відчувати інші емоції, окрім злості і роздратування. 
Алексей Першко 07 квітня 2011


Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 331
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 337
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 514
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 511