Золоту пальмову гілку вручено


Новини:  Золоту пальмову гілку вручено
Жану-Полю Бельмондо
Позавчора ввечері Каннський фестиваль урочисто вшанував Жана-Поля Бельмондо. Підчас вечора, організованого на його честь, знаменитому французькому акторові було вручено «Золоту пальмову гілку». Після показу присвяченого Бельмондо документального фільму відбулися урочиста вечеря та святкова вечірка.
«Вручення «Золотої пальмової гілки» зворушило мене до глибини душі», - зізнався Жан-Поль Бельмондо. Бельмондо в оточенні своїх «приятелів з консерваторії», серед яких були Жан Рошфор, Пьєр Верньє та Жан-Пьєр Марьєль, був зустрінутий тривалою та бурхливою овацією глядачів та журналістів, які зібралися в залі «Дебюссі». «Я дякую всіх тут присутніх, всіх, кого я знаю, і всіх, кого я не знаю. Дякую вам від щирого серця».
Тьєррі Фремо в своєму спічі нагадав, що трохи раніше того ж дня «фотографи всього світу полишили свої камери, щоб привітати появу Бельмондо», і додав: «Ми вже декілька років поспіль намагалися переконати його прийняти цю нагороду».
Французькому акторові, який отримав 1986 року премію «Сезар» за свою гру у фільмі Клода Лелуша «Улюбленець долі», довелося працювати з найвидатнішими режисерами кіно в найрізноманітніших жанрах. З фестивалем його пов’язують тривалі стосунки: шість із фільмів, в яких він грав, приймали участь в головній конкурсній програмі. Про кар’єру Жана-Поля Бельмондо в кіно та театрі блискуче розповідає документальна стрічка Belmondo, itineraire. Вчора вшанування Жана-Поля Бельмондо продовжилися показами таких фільмів, як «Ставіський» Алена Рене та «Чудовий» Філіппа де Брока.

 

Алексей Першко 19 травня 2011


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 273
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 683
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1063
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1083
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1501