У "Хоббіті" будуть Леголас та Фродо


Новини: У

 Зірка «Володаря Перснів» Орландо Блум приєднався до зйомок фільму Пітера Джексона «Хоббіт», екранізації культового пріквеллом до не менш культової епопеї Дж.Р.Толкіена.

- Десять років тому Орландо Блум створив култового персонажа Леголаса, - ділиться Пітер Джексон. - І хоча в оригінальній версії Леголас в «Хоббіті» не з'являється, ми все ж знову будемо подорожувати з ним по Середземномор'ю. І я радий знову працювати з ним.
Джексон став своєрідною «катапультою до слави» для Блума, давши йому його першу головну роль в трилогії «Володар Перснів». Після цього Блум уклав контракт з Disney на "Піратів Карибського моря», де також відіграв у всіх трьох частинах.
Крім того, в «Хоббіті» ми побачимо Кейт Бланшетт, Іена Маккелєна, Елайджу Вуда і Енді Серкіса, які виконають всі ті ж ролі, що і в трилогії «Володар Кілець». Сюжет «Хоббіта» зосереджений на передісторії Персня Влади, який потрапляє в руки до Більбо Беггінса - дядька Фродо.
Спроби екранізації «Хоббіта» робилися протягом 14 років. У 2005 році Джексон подав позов проти New Line Cinema, стверджуючи, що він втратив дохід від комерційного планування виробництва, відео і випусків комп'ютерних ігор, пов'язаних з "Братством персня", і більше не був прив'язаний до "Хоббіта".
Три роки по тому проектом зайнявся режисер Гільєрмо дель Торо, але був звільнений у травні 2010 через конфлікти зі студією.
Джексон знову був вибраний режисером у жовтні 2010, але суперечки Союзу в Новій Зеландії погрожували перемістити зйомку в Європу. У січні Джексон переніс операцію на перфорованою виразці, знову затримавши зйомки.
21 березня було оголошено, що зйомки почалися у Веллінгтоні, Нова Зеландія. Вихід на екрани першої з двох частин "Хоббіта" запланований на грудень 2012 року. Друга частина надійде в прокат ще через рік.
Катя Зиновьева 30 травня 2011


Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 422
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 278
«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 269
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 2530
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 2236