Без Меган Фокс "Трансформери" стали краще


Новини: Без Меган Фокс

 Зірка «Трансформерів: Темний бік Місяця» Шайа ЛаБаф стверджує, що заміна Меган Фокс Роузі Хантінгтон-Вітлі принесла фільму тільки користь.

За словами актора, Меган Фокс завжди прагнула компенсувати відсутність акторської майстерності сексуальністю, що не імпонувало Майклу Бею, режисерові епопеї «Трансформери».
- Меган намагалася розвивати сильну жіночу сексуальність, але ці спроби лише робили її незграбною, - стверджує Шайа ЛаБаф. - Стиль Майкла - це 16-річна сексуальність, молодість. А Фокс, підкорена своєму статусу секс-символу, була швидше просто виконавицею сексуально-керованої ролі похмурої дівчини. Разом з тим, вона просто не вміла виконувати найпростіші вказівки Бея - вона не розуміла, що фраза «вигнути спину на 70 градусів» означала, що при цьому треба ще й продовжувати грати.
Крім того, актор відзначає, що Хантінгтон-Вітлі є прекрасною заміною Фокс - хоча б тому що вона задоволена своїм персонажем і навчилася відчувати всі нюанси його характеру. До того ж, в актрисі є те, чого так не вистачало Бею в Фокс - такт і вроджене почуття гри.
«Трансформери-3: Темний бік Місяця» вийде в прокат 30 червня. Для наших героїв настали сумні будні: Сем втратив Мікаелу, уряд випускає законодавчий акт про виселення Автоботів із Землі, а поки Мегатрон ховається після ганебної поразки Фолля, Десептікон Шокуейв, правитель Кібертрона, готується нанести візит нашій планеті з зовсім не добрими намірами. Дія у заключній частині трилогії на цей раз охопить не тільки Землю, але й Місяць, темна сторона якого зберігає не менш темні таємниці.

 

Катя Зиновьева 04 червня 2011


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 20 березня 2013 10:01
0
И правда!
.

популярні новини


Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 603
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 601
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 150
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1072
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 610