Четверті "Пірати" наблизились до 1$ міліарду


Новини: Четверті

 «Пірати Карибського моря: На дивних берегах» продовжують підривати бокс-офіс - станом на понеділок 6 червня фільм зібрав 807 $ мільйонів у світовому прокаті.

Четверті "Пірати", продюсером яких став Джеррі Брукхаймер, продовжують збирати мільйон за мільйоном, наближаючи свої касові збори до заповітної цифри - 1 $ мільярду. Чого, варто відзначити, чекати і не так вже й довго - за перші три тижні прокату фільм зібрав 700 $ мільйонів.
З 800 $ нинішніх мільйонів «Пірати» зібрали 614,9 $ мільйонів у світовому прокаті, а решта суми припала на Північну Америку. До кінця тижня збори фільму повинні зрости до 650 $ мільйонів у світовому прокаті. Такий прибуток автоматично робить фільм найуспішнішим на даний момент, а з урахуванням того, як невпинно ростуть збори, «Пірати» мають всі шанси обійти і наступні прем'єри, яким пророкують повні зали - «Гаррі Поттера і Дари смерті. Частина друга» і «Сутінки. Сага: Світанок. Частина перша».
«Дивні берега» вже перевершили першу частину піратської епопеї «Чорна перлина», яка зібрала 348,9 $ мільйонів у світовому прокаті. Також вони обігнали і сиквел «Скриня мерця» (642,9 $ мільйонів по світу). Тим не менше, «Скриня мерця» залишається рекордсменом у зборах в Північній Америці, зібравши в 2006 році 423 $ мільйони. За словами експертів, «Дивним берегів» вже не вдасться перевершити рекорди всіх частин трилогії, кожна з якої збирала не менше 300 $ мільйонів в Америці.
Такі результати «Піратів Карибського моря: На дивних берегах» демонструють зростаючу владу міжнародних кінозалів і поступовий спад внутрішніх зборів. Іншими словами, в Бразилії, Китаї та Росії тривимірне кіно і блокбастери популярніші, ніж в Америці.
Катя Зиновьева 08 червня 2011


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 553
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 989
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1294
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 734
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2129