"Темна вежа" буде, але пізніше і дешевше


Новини:

«Темна вежа» все-таки буде, - про це заявив режисер проекту Рон Говард.

За словами режисера Рона Говарда, «Темна вежа» все-таки вийде на екрани, але говорити про терміну до сих пір не наважується:
- Хоча наш проект від початку був амбітним, ми вирішили стримати свій запал, - стверджує режисер. - Переглянувши бюджет з продюсером кінокартини Аківою Голдманом, ми прийшли до висновку, що на превеликий жаль, доведеться випустити деякі частини з екранізації, щоб реалізувати всі інші плани, пов'язані з «Темної вежею».
На думку Говарда, New Line Cinema у свій час теж ризикувала з екранізацією трилогії Толкієна «Володар кілець», але в підсумку високі бюджети повністю виправдали себе, зробивши проект Пітера Джексона одним з найпопулярніших у світовому кінематографі. Тому Universal Pictures, як вважає режисер, все одно піде на умови творців "Вежі".
- Я сподіваюся почати зйомки в березні, - розповідає Рон Говард. - І мені дуже пощастить, якщо вдасться вкластися в ці терміни. І я хотів би спростувати чутки про те, що ми вже підписали контракт з актором Хав'єром Бардемом на головну роль (Роланд Діскейн) в проекті. Кастинг все ще відкрите, і якщо в результаті ми все-таки зупинимося на Хав'єра, я буду тільки радий.
"Темна вежа" - однойменна екранізація семитомної фентезійної епопеї, написаної Стівеном Кінгом. Сюжет розповідає про мандри останнього стрілка Роланда по альтернативному світу, який "зрушився з місця". Знаходячи по дорозі декілька інших мандрівників (з нашого світу), Роланд направляється до міфічної Темної вежі - осереддя всіх світів і часів, - щоб повернути світові його колишній блиск.
У 2007 році Стівен Кінг продав свій сценарій за символічну по сюжету епопеї суму 19 доларів, віддавши право екранізації Дж.Дж.Абрамсу. Той у свою чергу через два роки передав шефство Рону Говарду.
Відповідно до початкових планів Говарда, «Темна вежа» розділена на повнометражну трилогію і два сезони телесеріалу, який буде йти між перервами повнометражних версій. Вихід першої частини епопеї запланований на 17 травня 2013 року.
Катя Зиновьева 21 червня 2011


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар
Barakel
Barakel (Киев) 22 червня 2011 06:50
0

УРАААААА
.

популярні новини


Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 563
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 554
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 572
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1032
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1185