Тачки-2: Знайомство з новими героями


Герої "Тачок-2" вже чекають своїх шанувальників у кіно, але давайте згадаємо старих і познайомимося з новими героями.

Блискавка МакКвін (або просто Блискавка / Lightning McQueen) - Остап Ступка
Блискавка Маккуїн, з номером 95 на борту - все той же наворочений гоночний болід, але вже не такий відчайдушний, як у першому фільмі. Цей легендарний автогонщик, який виграв чотири Кубки Великого Поршня, тепер постійно паркується в гаражі Радіатор-Спрінгс.
Після чергової гучної перемоги Блискавка повернувся додому, щоб насолодитися суспільством чарівною Саллі, свого найкращого друга Сирника і інших представників дружної моторизованої сім'ї Радіатор-Спрінгс. Відпустка МакКвіна закінчується, коли Сирник як би випадково натякає на те, що Блискавка міг би взяти участь у боротьбі за Світовий Гран-Прі. Учасники цієї професійної триступеневої гонки повинні об'їздити всю земну кулю.
Оновивши фарбу і замінивши фари, Блискавка і Сирник відправляються в саму захоплюючу подорож в життя. Їх чекають Японія, Італія і Англія. Втім, суперництво з найшвидшими авто на планеті не дасться Блискавки легко. Досить скоро з'ясується, що всезнайство Сирника гріш ціна - адже гонка буде вестися на зовсім незнайомих йому трасах.
Сирник (Mater) - Юрій Коваленко
З тих пір, як Радіатор-Спрінгс знайшов шалену популярність у туристів, іржавий евакуатор Сирник перепробував себе в безлічі амплуа. Він виступав організатором конкурсів «Хто швидше занурить-розвантажить-завантажить», здобув успіх у ролі неперевершеного оповідача і закріпив за собою статус душі і серця міста. І все ж таки більше інших титулів Сирник пишається тим, що він - друг Блискавки МакКвіна. Він пишається кожної подряпиною, безліч з яких були отримані під час численних виступів Блискавки. Коли МакКвін повертається в Радіатор-Спрінгс з четвертим Кубком Великого Поршня, сирники не терпиться дізнатися, що ще придумає його друг.
Веселий, чесний і відданий одному, Сирник готовий кинутися за Блискавкою і в огонь, і в воду. І вже, звичайно, в гонку за володіння Світовим Гран-Прі. Коли Блискавка запрошує Сирника відправитися з ним, він не задумуючись, погоджується. Хоча і покидає Карбюраторний Округ вперше в житті.
У першому ж місті, в якому збираються гонщики, Сирник розуміє, що в світі є місця, зовсім не схожі на Радіатор-Спрінгс, і що до цих місць ще треба звикнути. А одного разу його помилково приймають за американського агента, що працює під прикриттям. І для Сирника починається його власне пригода. Він розривається на частини: з одного боку він дуже хоче підтримати свого друга у великій гонці, з іншого - закріпити за собою роль міжнародної машини-загадки. У результаті Сирники доведеться зробити захоплюючу гонку по вулицях міст Японії і Європи - адже на хвості у нього будуть сидіти і британські агенти, і міжнародні терористи.
Фінт МакТорпеда (Finn McMissile) - Лесь Задніпровський
Фінт - першокласний професіонал з британської розвідки. Жорсткий, чарівний і красномовний, своїм розумом і кмітливістю він заробив репутацію непереможного агента, який відображає ворожі атаки ще на тій стадії, коли вороги тільки обмірковують свої плани. Дизайн Фінти класичний, але він обладнаний новітніми шпигунськими пристосуваннями і зброєю, які допомагають йому завжди йти від гонитви або успішно переслідувати свою мету. Як досвідчений гравець на полі міжнародного шпигунства, Фінт підозрює, що під час світової Гран-Прі буде відбуватися щось, чого він допустити не хотів би. Йому потрібно мати надійного агента, який забезпечував би Фінти інформацією протягом усього часу Гран-Прі. Для цієї мети британський розвідник вербує Сирника, якого помилково приймає за таємного американського агента, майстри маскування.
Холлі Тіпкронік (Holly Shiftwell) - Руслана Писанка
Холлі - чарівна співробітниця британської розвідки, вона проходить підготовку в Японії. Відмінно освічена, вона знає кожен трюк за підручником або, скоріше, вона покладається на кожен трюк, описаний в керівництві шпигуна. Вона обладнана за останнім словом шпигунської техніки, - від прихованих камер до телескопічної руки і голографічного дисплея. Холлі сповнена ентузіазму, вона високомотивований співробітник, але тільки ... в межах академії, оскільки її досвід обмежується більше уроками, ніж реальними ситуаціями. Коли шпигун Фінт просить Холлі провести технічну експертизу за його останньої секретної операції, вона змушена зустрітися з самим невідповідним ланкою в шпигунській історії - сирників, невинною жертвою шпигунських інтриг, якого підкорює краса і грація Холлі.
Луїджі (Luigi) - Юрій Коваленко
Житель Радіатор-Спрінгс Луїджі - головатий, добросердечний і життєрадісний італійський «Фіат 500» 1959-го року випуску. Він заправляє магазинчиком «Каса Делла Шина» і відмінно розбирається в покришках. Разом зі своїм помічником Гвідо, Луїджі стає одним з постійних учасників команди Блискавки МакКвіна в боротьбі за кубок Світового Гран-Прі. Луїджі - справжній патріот і фанатіє від всього італійського, особливо від машин марки «Феррарі». Коли траса приводить команду Блискавки на батьківщину Луїджі, в італійське місто Порто Корса, «Фіат» користується нагодою, щоб познайомити своїх друзів з Радіатор-Спрінгс зі своєю селом і красотами Італії. Родичі Луїджі вітають мешканців Радіатор-Спрінгс у властивій італійцям манері: «Amore!»
Гвідо (Guido)
Гвідо - мініатюрний італійський навантажувач, на якому тримається велика частина роботи в «Каса Делла Шина». Він - помічник і найкращий друг Луїджі. І обидва - найбільші фанати гоночної марки «Феррарі», у всьому карбюраторному Окрузі! Єдиним словом з його англійського лексикону є «піт-стоп» - саме ця почесна функція покладена на Гвідо під час гоночних заїздів Блискавки. Приєднавшись до команди МакКвіна в боротьбі за кубок Гран-Прі, Гвідо не терпиться показати свій знаменитий гіпер-турбо-піт-стоп любителям гонок всієї планети. Крім того ... цілком можливо йому зустрінеться парочка симпатичних «Феррарі»!
Доливай (Fillmore) - Володимир Терещук
Проживає в Радіатор-Спрінгс хіпі Доливаю - легкий на підйом і ратує за мир у всьому світі мікроавтобус «Фольксваген» 1960-го року випуску. Його друг і сусід Шматок про Доливая каже: «Одного разу став хіпувати - хіпувати тобі до звалища». «Фольксваген» заправляє магазинчиком «Органічне паливо доливаючи», яке сам же і варить. Покупців чекає несподіваний сюрприз у вигляді невигадливих подарунків, наприклад, розфарбованих під богемське скло бризковиків. Коли Доливаю дізнається, що гоночні автомобілі, що беруть участь у Гран-Прі будуть заправлятися альтернативним бензину паливом «аллінолом», без коливань закриває свою лавочку і приєднується до команди МакКвіна в ролі консультанта з паливних питань.
Франческо Вертутті (Francesco Bernoulli) - Валерій Чигляєв
Франческо Вертутті виріс неподалік від місця проведення легендарної гонки Monza в Італії. Разом із друзями він не раз пробирався на трасу - шибеники влаштовували свої «приватні» заїзди на одному з відомих ділянок Pista Di Alta Velocita. Франческо став незаперечним переможцем серед юніорів, а незабаром узяв чемпіонський титул на перегонах «Формули». Пані без розуму від відкритих коліс Франческо, молодь заворожують його спринтерські здібності, а конкурентам залишається тільки заздрити. Проте найбільшим фанатом Франческо є ... сам Франческо. Це відображається в його порядковому номері - на боці найвідомішої гоночної тачки в Європі гордо красується № 1. Вертутті є головним претендентом на Гран-Прі ... і головним конкурентом Блискавки МакКвіна.
Професор Цудап (Professor Zundapp) - Ігор Гнездилов
Професор Цундап (або просто «Професор») - оголошений в розшук по всьому світу німецький зброяр. Цей типовий лиходій-учений, зі своїм вічним моноклем, поєднує в собі геній і божевілля. Професор виношує підступний план саботажу Світового Гран-Прі. І хоча його мотиви до кінця не ясні, Професор готовий піти на все, щоб його «проект» втілився в життя.
Андрій Шевченко (Jeff Gorvette) - Андрій Шевченко
Андрій Шевченко - один з найбільших американських гонщиків нашого часу, який виступає під номером 24. Розфарбований зірково-смугастим візерунком «Корвет C6.R» довів свій статус супер-гонщика на непростих треках траси Grand Touring Sports. Шевченко зійшов з конвеєра в містечку Валледжо, штат Каліфорнія, але досить швидко перебрався в Індіану, щоб бути ближче до світу автогонок. Здатність гонщика розвивати велику швидкість за найкоротший проміжок часу приносила йому перемоги у всіх заїздах. Його статус чемпіона і кількість перемог не можна недооцінювати. І це робить його одним з найнебезпечніших конкурентів Блискавки МакКвіна на Світовому Гран-Прі.
Олексій Мочанов (Lewis Hamilton) - Олексій Мочанов
Олексій Мочанов виступав під номером «2» на чемпіонаті Grand Touring Sports і став знаменитий завдяки своїй позамежної швидкості. З самого дитинства Олексій завжди перемагав у різного роду змаганнях. У школі його захопленням було карате і в десятирічному віці він навіть виграв британський чемпіонат з цього виду спорту. Тепер же Олексій продовжує завойовувати нагороди та титули на треках численних гонок. Його досягнення (як в аматорських, так і в професійних заїздах) говорять самі за себе. В рамках Світового Гран-Прі цей болід в чорних і жовтих кольорах представляє Великобританію. На кузові Мочанова також можна знайти прапор Гренади - його батьківщини (сім'я гонщика переїхала до Британії в 1950-х). Відточена техніка, здатність розвивати високу швидкість і загартування, отримана на тренуваннях карате, роблять його небезпечним супротивником.
Королева (Queen) - Ірина Дорошенко
Коли всесвітня гонка Світового Гран-Прі доходить до Лондона, на авансцені з'являється Королева, задоволена тим, що спостерігати за фінішною прямою її запросив особисто організатор змагань, сер Майлз Баксельрод. Кузов Королеви пофарбований у монарші відтінки глибокого синього кольору, і вона ніколи не розлучається зі своєю діамантовою короною. Всім своїм виглядом Королева демонструє високий стиль і манери, але це не означає, що вона не любить першокласні гонки на швидкість!
Принц Мобільям (Prince Wheeliam)
Англійська принц Мобільям - шалений фанат гонок. Він ніяк не може повірити своєму щастю, дізнавшись, що фінальний заїзд унікальної всесвітньої гонки Світового Гран-Прі проходитиме на вулицях Лондона. Коли поруч знаходиться його бабуся Королева, принц змушений зберігати спокій. Але в душі він плекає думку про те, щоб позмагатися зі своїми кумирами - Андрієм Шевченком і Найджелом Шестернею.
Катя Зиновьева 24 червня 2011


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 411
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 398
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 389
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1394
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 878