Кінопрем'єри тижня: лише комедії


Новий кінотиждень порадує любителів всіх видів гумору - від брутально-вульгарного до дитячого та дівочого. У кінопрокат виходить історія дружби пінгвінів і Джима Керрі, вчительські пристрасті Камерон Діаз і нова романтична комедія про мінливості долі.

«Пінгвіни містера Поппера» - мила сімейна комедія про взаємини Джима Керрі і пінгвінів. Отримавши у спадок пінгвіна, успішний ріелтор Том Поппер ще не знав, що скоро в його шикарному пентхаусі а Манхеттені з'являться ще ... п'ятеро пінгвінів. Отже, йому належить навчити шістьох своїх нових друзів використовувати холодильник за призначенням, не влаштовувати всесвітні потопи у ванній і поважати його особистий простір. Правда, пінгвіни, зачарувавши дітей і екс-дружину героя, можуть подбати не тільки про себе, а й про свого нового господаря.
Перші рецензії на фільм «Пінгвіни містера Поппера» ви можете прочитати тут.

«Училка» - нова комедія R-категорії (для осіб старше 18 років) за участю Камерон Діаз, Джастіна Тімберлейка і зірки «В прольоті» і ситкому «Як я зустрів вашу маму» Джейсона Сігела. До речі, для колишньої пари Діаз-Тімберлейк, спільна участь у фільмі стало першою офіційною зустріччю з моменту їх розставання.
Фільм розповість про вчительку середніх класів, яка звикла вести гламурний образ життя - ні ночі без побачення, ні чарки без текіли. Правда, після розставання з багатим коханцем вчительці доводиться сутужно. Поклавши око на нового молодого викладача, а пізніше ще й дізнавшись, що він багатий, вчителька відкриває сезон полювання на нещасного молодого чоловіка. Але на те, щоб домогтися свого, їй знову ж таки потрібні гроші.

Із затримкою на півроку України дісталася романтична комедія «Prada і почуття» - ще одна інтерпретація другого за популярністю роману Джейн Остін «Розум і почуття». Після раптової смерті батька-мільйонера дві розпещені сестрички залишаються без копійки грошей. З гламурного Беверлі-Хіллз їм доводиться переїхати до своєї тітоньки в найбідніший район Лос-Анджелеса. Як важко розлучатися зі звичками багатеньких дівчаток! Але в найгостріший момент відчаю сестри знайдуть справжнє кохання.

Катя Зиновьева 06 липня 2011


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер «Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер

Знайомтеся з ще одним супергероєм Marvel.

25 червня 2021 0 193
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 399
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 748
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 582