Стартує Одеський міжнародний кінофестиваль


Новини: Стартує Одеський міжнародний кінофестиваль

Сьогодні в Одесі стартує Другий міжнародний Одеський кінофестиваль, який буде проходити з 15 по 24 липня.

За нагороди фестивалю будуть боротися 14 фільмів з Франції, США, Британії, Німеччини, Болгарії, Бельгії та інших країн. Україна в конкурсі представить фільм «БЕЗ ПОР NO» українського режисера Олександра Шапіро.
Всього на Одеському кінофорумі покажуть майже 100 фільмів з 40 країн, серед яких 3 світові, 10 міжнародних і більше 40 національних прем'єр.
- Порівняно з минулим роком, кількість фільмів зросла вдвічі, - розповідає президент ОМКФ Вікторія Тігіпко. - Ми дійсно не прагнемо до того, щоб опинитися у фестивальній категорії А, але все привертає до цього. За останній рік з метою відібрати краще з кращого ми побували на 30 світових кінофестивалях - Берлінале, Венеціанському, Санденс, Канни, Кінотавр і на багатьох інших.
Журі ОМКФ очолить польський режисер та актор Єжи Штур. Також у журі кінофестивалю цього року португальська актриса, яка виконала одну з ролей другорядна в «Кримінальному чтиво», Марія де Медейруш, українська актриса Ада Роговцева, культовий російський режисер і сценарист Валерій Тодоровський, німецький кінокритик Клаус Едер.
Крім конкурсної програми, у відвідувачів фестивалю буде можливість побачити гала-прем'єру «Ларрі Краун» - режисерський дебют Тома Хенкса, а таже програми «Спеціальних показів», «Українська лабораторія», «Французька лабораторія», «Нове російське кіно», «Фестиваль фестивалів », ретроспективи« Монті Пайтон »,« Made in Odessa »та« Українська комедія ».
- Багато хто помилково вважають, що фільм на Одеському кінофестивалі повинен бути комедією. Це зовсім не так, - стверджує арт-директор ОМКФ Алик Шпилюк. - Головне, щоб фільм володів почуттям гумору. Упевнений, фільм другий Одеського кінофестивалю змусять зал вибухати сміхом, іронічно посміхатися або навіть сміятися крізь сльози.
Закриє кінофестиваль фільм Олександра Гордона «Вогні притону», головні ролі в якому виконали Оксана Фандера, Богдан Ступка та Ада Роговцева. 
Серед почесних гостей ОМКФ в цьому році Джон Малкович, Михайло Пореченков, Дмитро Дюжев, Олексій Горбунов, Роман Карцев, Отар Іоселіані, Гоша Куценко та інші.
Переможцем першого Одеського міжнародного кінофестивалю стала кінокартина Андрія Кавуна «Дітям до 16-ти ...».
Слідкуйте за новинами і подіями кінофестивалю на кінопорталів kino-teatr.ua на цій сторінці.
Катя Зиновьева 15 липня 2011


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 511
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 2373
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1274
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 903
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2067