Щоденник Одеського кінофестивалю: Театр на екранах


Новини: Щоденник Одеського кінофестивалю: Театр на екранах

У рамках Одеського кінофестивалю відбулася міжнародна прем'єра фільму Віктора Шамірова «Вправи в прекрасному», головні ролі в якій виконали сам режисер, Гоша Куценко і Костянтин Юшкевич.

Комедія іронічно й зі знанням справи розповідає про життя гастролерів антрепризи. Про те саме життя, що «важке і непоказне», загадкове і привабливе, смішне і трагічне. Акторам, зайнятим у фільмі, тут є що додати, адже всі вони відмінно знають театральний виворіт. Так що напади «зіркової хвороби» і розборки з продюсером, обговорення публіки і старі образи, виплеснуті один на одного, - все перепетії театрального життя перенесені на екран з хірургічною точністю.
"Вправи в прекрасному" - екранізація однойменної театральної постановки. Фільм уже встиг отримати дві нагороди російського "Кінотавра" - за кращий сценарій і за кращу чоловічу роль (Костянтин Юшкевич).
У рамках презентації фільму актор Гоша Куценко зачитав напам'ять вірш Тараса Шевченка українською мовою, а після навіть знайшов свою далеку родичку, яка представилася прізвищем актора.
- Це фільм не про акторську професію, а про життя, - стверджує Віктор Шаміров. - Ми розповідаємо про всіх людей на світі, а показали акторів, тому що в цій сфері розбираємося найкраще. Я - за чесне оповідання, я не хочу розповідати казки. Скрізь є самотність і відчай, але є й надія.
Сам режисер вважає фільм ще недопрацьованим - незважаючи на те, що він бере участь уже в другому кінофестивалі, тому сумнівається щодо точних дат виходу в прокат. Попередня дата релізу в Україні - листопад 2011 року.
Катя Зиновьева 18 липня 2011


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 570
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 2431
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1332
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1739
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 2222