Щоденник Одеського кінофестивалю: Міхалков і секс


Новини: Щоденник Одеського кінофестивалю: Міхалков і секс

Переглянути старе кіно, яке насправді не старіє, на Ланжеронівський узвіз зібралися сотні одеситів і гостей міста, учасників Одеського міжнародного кінофестивалю. «Раба кохання» відкрила ретроспективу фільмів «Зроблено в Одесі». Для багатьох перегляд улюбленого кіно на великому екрані - справжня пригода, і готувалися до нього відповідно. Всі знали, що представляти фільм буде великий режисер і актор Микита Міхалков. Зал під відкритим небом завмер в очікуванні.

Директор російської частини програми ОМКФ, одеситка Марія Безрук представила Микиту Міхалкова, перерахувавши всі його численні регалії, а в завершенні додала: «... і дуже сексуальний чоловік ». Розмова про кохання і сексуальності продовжили на сцені.
Микита Міхалков розповів дивовижну історію про зйомки останнього плану «Раби кохання» в Ботанічному саду Одеси, 35 років тому. Знімальна група вже втомилася і всі поспішали зняти останню сцену - крупний план і одну репліку Олени Соловей. У той момент, коли в Ботанічний сад одна за одною в'їхали машини і почалася установка апаратури, студентки біофаку прибирали в саду листя. Мотор! - Олена Соловей сказала свою репліку - Знято! Шампанське, вигуки, шум коліс ... «І тоді, напевно, ці студентки подумали: от це професія ... 10 хвилин попрацювали і все. Гроші, слава, богемне життя ».
Передуючи показ «Раби кохання» в Одесі, на кінофестивалі, Микита Міхалков сказав: «Ця картина і це місто стали моїм паспортом. Моїм першим фільмом був «Свій серед чужих, чужий серед своїх», а другим - «Раба кохання», і на цих двох крилах я почав свій шлях у кінематографі».
Одеситам та Одесі Микита Міхалков побажав процвітання, а собі - повернення в це місто і можливості зняти тут ще одну картину.

 

Катя Зиновьева 19 липня 2011


Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 240
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 659
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 670
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1615
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1121