Журі кінокритиків ОМКФ стало більше


Новини: Журі кінокритиків ОМКФ стало більше

Нана Джорджадзе приєдналася до Національного журі кінокритиків. Тепер легендарна актриса, кінорежисер і сценарист оцінюватиме фільми конкурсної програми Одеського міжнародного кінофестивалю. 22 липня, за день до офіційного закриття ОМКФ, журі української кінокритики вибере переможця в номінації "Кращий фільм", який нагородять спеціальним призом від Національної спілки кінематографістів України.

Досвід фестивального суддівства у Нани Джорджадзе, безумовно, є. Наприклад, в 2002 році вона була обрана головою журі XII Міжнародного кінофестивалю «Послання до людини». На кінофестивалі в Одесі Нана Джорджадзе - довгоочікуваний і бажаний гість. Її майстер-клас для студентів Літньої кіношколи ОМКФ мав величезний успіх, вона підкорила всіх своєю щирістю, професіоналізмом і почуттям гумору.
Оцінювати фільми конкурсної програми Одеського міжнародного кінофестивалю Нана Джорджадзе буде разом з іншими членами журі української кінокритики - оглядачем найпопулярнішого українського кіно-портала kino-teatr.ua Олексієм Першко; відомим кінокритиком та телеведучою Іриною Гордійчук, кінознавцем, членом Одеського відділення Національного союзу кінематографістів Валерієм Барановським.
Журі української кінокритики буде вперше оцінювати програму ОМКФ, паралельно з головним журі, журі Міжнародної федерації кіноклубів (FICC) і журі Премії ім. Шустова за кращий український фільм.
Національне журі організовано під егідою Асоціації кінокритиків і кіножурналістів Національної спілки кінематографістів України (НСКУ). Нещодавно Асоціація була офіційно прийнята до складу Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI), Генеральний секретар якої, Клаус Едер, цього року входить до складу головного журі ОМКФ.
Катя Зиновьева 20 липня 2011


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 476
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 496
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 481
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2489
Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція» Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція»

Від авторки «Світу Дикого Заходу».

03 червня 2021 0 2336