Джеффрі Раш і Кейт Бланшет полюбляють російську класику


Новини: Джеффрі Раш і Кейт Бланшет полюбляють російську класику

Постановки російської класики не залишають театральні сцени Австралії. Одними з яскравих постановок сезону, що минає стали "Записки божевільного" за повістю Миколи Гоголя і "Дядя Ваня" за п'єсою Антона Чехова, відмічені щорічною театральною нагородою країни імені сера Роберта Хелпманом.
Приз в номінації "за кращу чоловічу роль" дістався володареві "Оскара" Джеффрі Рашу, відомому за фільмами "Закоханий Шекспір", "Єлизавета", "Пірати Карибського моря". Цього разу журі оцінило створений ним образ гоголівського титулярного радника Аксентій Поприщина, який в поступово розвивається помутнінні розуму вірить, що він - король Іспанії. На думку театральних критиків, лише за цю роль Джеффрі Раш гідний звання "магістра сцени". Адже австралійський актор здатний передати все - від трагізму до комізму. Наголошується, що вперше Раш зіграв Поприщина 23 роки тому, і в свої 60 він робить це навіть більш пластично, приголомшливо володіючи акторською технікою.
Нагороду за "кращу жіночу роль" отримала не менш відома австралійська актриса театру і кіно Кейт Бланшетт. Славу вона здобула участю в таких стрічках як "Єлизавета", "Авіатор" і "Володар перснів: Братство кільця". А ось театральну публіку вона підкорила роллю Олени Андріївни Серебрякової в постановці "Дядя Ваня".
За словами самої актриси, "любов до російської класики їй прищепив чоловік - відомий драматург, сценарист і режисер Ендрю Аптон". "За плечима Аптона постановки Чехова" Іванов "," Три сестри "," Вишневий сад ", а тепер і" Дядя Ваня ", - підкреслила Бланшетт. - Він також адаптував для британської публіки" Білу гвардію "Михайла Булгакова і" Міщан "Максима Горького ".
Театральна нагорода імені сера Роберта Хелпманом була заснована в Австралії в 2001 році і служить для заохочення талантів у галузі мистецтва. Приз також є аналогом американської премії "Тоні" (Tony Award) на Бродвеї і британської премії імені Лоуренса Олів'є в Лондоні.

 

Катя Зиновьева 04 серпня 2011


Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Візерспун і Кутчер зіграють у романтичній комедії Візерспун і Кутчер зіграють у романтичній комедії

До тебе або до мене?

05 серпня 2021 0 134
Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 335
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 435
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 296
Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом» Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом»

Від номінанта на Оскар Стівена Долдрі.

03 серпня 2021 0 310