Шварценнеггера оштрафували за паління


Новини: Шварценнеггера оштрафували за паління

Колишній губернатор американського штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер отримав два штрафи в рідній Австрії за порушення заборони на куріння в аеропортах.

Інциденти сталися в аеропортах Зальцбурга і Граца. В обох випадках Шварценеггер курив сигари за межами спеціальної зони, відведеної для цих цілей. У підсумку йому виписали два штрафи по 200 євро. Тим не менш, поки неясно, чи доведеться Шварценеггеру платити ці штрафи, тому що між США, де він проживає, і Австрією немає угоди про співпрацю в подібних випадках.

 Останнім часом ім'я Шварценеггера часто потрапляє в пресу в зв'язку з проблемами в сімейному житті - актор і його дружина, Марія Шрайвер, розлучилися після 25 років шлюбу. Шрайвер подала заяву про розлучення на початку липня.
У травні газета Los Angeles Times оприлюднила визнання кіноактора в тому, що він став батьком дитини власної колишньої домробітниці, яка пропрацювала у колишньої першої пари штату більше 20 років. Визнання могло стати причиною його розлучення з дружиною, матір'ю чотирьох його дітей. Сам Арнольд Шварценеггер звернувся з проханням до ЗМІ проявити повагу до особистого життя його сім'ї і дотримати її недоторканність.
З цієї причини Los Angeles Times навмисно не оприлюднила імені колишньої домробітниці сім'ї актора, а також стать і ім'я її дитини. Однак у інтернеті досить швидко з'явилися фотографії домробітниці та її сина, який імовірно народився від позашлюбного зв'язку зірки Голлівуду.
Катя Зиновьева 09 серпня 2011


Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 315
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 421
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 282
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 288
Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом» Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом»

Від номінанта на Оскар Стівена Долдрі.

03 серпня 2021 0 295