Ларс фон Трієр обіцяє більше не спілкуватись з пресою


Новини: Ларс фон Трієр обіцяє більше не спілкуватись з пресою

Данський кінорежисер і сценарист Ларс фон Трієр, який оскандалився з необережними заявами на Каннському кінофестивалі, заявив, що ніколи більше не братиме участі у прес-конференціях.

- Більше я не буду давати прес-конференції, з цим покінчено. Тепер я буду робити як Терренс Малик, буду мовчати. Немає жодних підстав для того, щоб тільки в нього був подібний привілей, - сказав фон Трієр в інтерв'ю французькій газеті Liberation.
На думку критиків, до скандалу "Меланхолія" фон Трієра мала хороші шанси поборотися за "Золоту пальмову гілку" з "Древом життя" Маліка, якому вона в підсумку дісталася.
- Я вже десять раз вибачився і роблю це знову. Я ненавиджу прес-конференції, але Жиль Жакоб, якого я дуже люблю і перед яким схиляюся, бо якби не він, я б не знімав фільми, попросив мене взяти участь у ній, - сказав фон Трієр, згадуючи свій канський конфуз.
- І ось я опинився, абсолютно непідготовлений, перед двома сотнями журналістів. Я наговорив дурниць і я жалкую, що вони заподіяли людям біль, - зізнався режисер.
При цьому фон Трієр визнає, що він - людина непроста і часом свідомо йде на провокації.
- Моя проблема в тому, що я одержимий думками про конфлікти і тому не можу утриматися від того, щоб їх розв'язувати. Перед лицем зборів, яке чекає, що я щось скажу - щось провокаційне, оскільки це в моєму стилі - я це роблю. Я кажу, що я нацист, але мене також шокує, що люди після цього починають вважати мене нацистом, - пояснив він.
Щоправда, режисер зізнався, що йому навіть подобається бути персоною нон грата: ця самотня і романтична роль робить його схожим на його героїв.
Нещодавно фон Трієру довелося знову виправдовуватися - після того, як з'ясувалося, що його картина "Догвілль" виявилася серед улюблених фільмів норвезького терориста Брейвіка, який вбив десятки людей у подвійному теракті 22 липня цього року.
- Мені стає просто гидотно, коли я думаю, що мій найкращий фільм міг послужити для нього своєрідним сценарієм, - сказав режисер в інтерв'ю датській газеті Politiken. - Якщо підтвердиться, що він надихався моїм фільмом, то я просто у відчаї, що зняв його.
Також нещодавно стало відомо, що наступний фільм фон Трієра буде називатися "Німфоманка", і розповість про "еротичне життя жінки з нуля до 50 років". Зйомки картини почнуться влітку 2012 року.
Катя Зиновьева 11 серпня 2011


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 163
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 372
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 246
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 295
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 319