Disney закрив проект "Одинокого рейнджера" з Деппом


Новини: Disney закрив проект

Студія Disney вирішила, що "Самотній рейнджер" (Lone Ranger), якого автор перших трьох частин "Піратів Карибського моря" Гор Вербінськи збирався знімати з Джонні Деппом у ролі індіанця Тонто і Армі Хаммером в ролі рейнджера, обійдеться їй занадто дорого, і закрила проект.

За відомостями джерел, близьких до студії, в Disney збиралися витратити на цей проект не більше 200 мільйонів доларів, тоді як Вербінськи наполягав на 250 мільйони, а спроби скоротити бюджет, вжиті продюсером Джеррі Брукхаймером, зменшили цифру всього на 12 мільйонів доларів.
Зйомки "Самотнього рейнджера" - ігровий версії популярного в Америці мультиплікаційного серіалу - повинні були стартувати в жовтні. Вихід картини був призначений на 21 грудня 2012 року.
Серед можливих причин зупинки роботи над проектом називається саме дата - "Рейнджер" довелося б конкурувати з першою частиною "Хоббіта", яку Warner Bros. випускає 14 грудня, а Джоні Деппу - з Бредом Піттом, головною зіркою апокаліпітіческого трилера "Світова війна Z", що виходить в той же день.
Іншою можливою причиною вважають кризу жанру вестерну: останній експеримент в цьому дусі, "Ковбої проти прибульців", незважаючи на зусилля головних зірок, Деніела Крейга та Харрісона Форда, приніс студії Universal лише 74 мільйони доларів, хоча на зйомки було витрачено 163 000 000 доларів. Екранізацію "Темної башти" Стівена Кінга, де справа також відбувається в світі, стилізованому під Дикий Захід, Universal взагалі скасувала.
Однак рішення студії Disney в будь-якому випадку викликає подив експертів, оскільки саме Депп, Брукхаймер і Вербінськи в минулому забезпечували їй основні доходи: саме ця трійця породила перших трьох "Піратів Карибського моря", що зібрали в цілому більше 2,6 мільярда доларів, а другий фільм з цієї серії - "Сундук мерця" - заробив 1,06 мільярда і потрапив в десятку найкасовіших проектів в історії. Четверта частина, випущена вже без участі Вербінськи, зате в 3D, також принесла більше 1 мільярда, і Депп з Брукхаймером неодноразово заявляли, що будуть випускати продовження до тих пір, поки вони будуть цікаві глядачам.
Чи зважаться вони на п'ятих "Піратів" після сумного закінчення проекту "Самотній рейнджер", - поки під великим питанням.
Катя Зиновьева 16 серпня 2011


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 611
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 421
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 487
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 476
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 417