Рідлі Скотт знову зніме про 2019 рік


Новини: Рідлі Скотт знову зніме про 2019 рік

Англійський режисер Рідлі Скотт, який зняв культовий науково-фантастичний трилер "Той, що біжить по лезу бритви" в 1982 році, погодився стати режисером продовження знаменитої стрічки. Як повідомляє Agence France-Presse, з пропозицією воскресити історію про полювання на людиноподібних роботів виступили продюсери компанії Alcon Entertainment.
Варто зазначити, що Рідлі Скотт ще не вирішив, чи стане новий фільм прiквелом чи сiквелом до оригінальної картини. Точно відомо, що новий "Той, що біжить по лезу" не буде рiмейком.
В оригінальній картині за оповіданням американського фантаста Філіпа Діка "Чи сняться андроїдам електричні вівці" роль поліцейського Ріка Декарда, мисливця на втекли андроїдів-реплікантів, зіграв Харрісон Форд. Репліканта-антагоніста - Рутгер Хауер. Чи будуть імениті актори брати участь в новому фільмі - невідомо.
"Той, що біжить по лезу" стане не першою переробкою власних класичних картин Рідлі Скотта. Так в 2012 році на екрани має вийти картина "Прометей" з Шарліз Терон в головній ролі, яка стане своєрідним сюжетним відгалуженням фантастичного фільму "Чужий", знятого Скоттом у 1979 році.
"Blade Runner" або "Той, що біжить по лезу бритви" коштував 28 мільйонів доларів - величезні гроші за мірками 1982 року. У прокаті фільм зібрав лише 32 мільйони. Більше того, спочатку фільм досить сухо сприйняли критики, проте згодом картина Скотта була визнана світовою класикою кінематографа. У рейтингу 250 кращих фільмів усіх часів за версією IMDB "Біжить по лезу" стоїть на 117 рядку.

Катя Зиновьева 19 серпня 2011


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 470
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 531
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 654
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 456
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 509