В Києві відбудеться фестиваль Бразильського кіно


Новини: В Києві відбудеться фестиваль Бразильського кіно

У столичному кінотеатрі “Київ” з 7 по 10 вересня відбудеться Фестиваль бразильського кіно. В рамках фестивалю глядачі матимуть можливість побачити 5 свіжих бразильських стрічок.

Єдина ціна на всі білети – 30 гривень (знижки не діють). Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.
КРИВАВИЙ УЖИНОК КВІТНЯ (реж. Уолтер Саллос), 105 хв.
1910 рік. У висушеному спекою бразильському хутірці тріпоче на вітрі закривавлена сорочка. Батько сім´ї Бревесів, спонукує свого середнього сина Тоньо помститися за смерть старшого брата – жертви давньої війни між сім´ями за шматок землі. Якщо він це зробить, то його життя розділиться на дві частини: 20 років, які він вже прожив, і невеликий відрізок часу, який йому залишиться прожити. Згідно з давнім місцевим кодексом, на нього почнеться полювання сім´ї-суперниці. Тоньо наляканий неминучістю смерті. Але його менший брат Паку, спонукає головного героя поставити під сумнів логіку цієї насильницької традиції. Саме у цей час він зустрічає на своєму шляху двох мандрівних циркачів...
ВОЛОДАРКА ІСТОРІЇ (реж. Даніел Філхо), 84 хв.
Ріо-де-Жанейро, 1968 рік. Кароліна танцює у балеті, любить прогулянки. Вона знаходить кохання з ідеалістом Луїзом Клаудіо, мріє про вдале майбутнє. У 18 років у неї немає сумнівів: “Життя – це фільм, який ми дивимось у кіно”. У фільмі свого життя Кароліна не хоче бути актрисою – вона хоче бути персонажем у великій історії – її історії. Ріо-де-Жанейро, 32 роки по тому. Перед дзеркалом Кароліна робить вправи, щоб бути у гарній формі. Вона заміжня за своїм першим коханим, завжди жила на одному місці, її четверо дітей виросли і мають своє власне життя. Луїз Клаудіо вирішує продати квартиру, переїхати в пансіон і здійснити мрію своєї молодості – з´їздити на Кубу. Для Кароліни, однак, не все так просто. У 55 років вона переживає кризу шлюбу, її дім спорожнів, роки беруть своє, вона замислюється над минулим, над вибором і над сподіваннями, думає про різні «якби», що лишилися позаду. І ось зустрівшись з дівчиною, якою вона була у 18 років, Кароліна знову переживає мрії минулого, бачить, що вона могла бути іншим персонажем, обрати інший шлях, пізнати інше кохання. Вже літньою жінкою Кароліна отримує чудову можливість переглянути свою власну історію, зустріти себе там, де вона була і де могла бути, відчути себе тією, ким вона могла стати – поруч або далеко від великого кохання свого життя.
МІСТО БОГА (реж. Фернанду Мереліш), 130 хв.
Бускапе – дуже чутливий, бідний чорношкірий юнак. Він живе у всесвіті, де панує злочин і насилля. Бускапе живе у Місті Бога, трущобах Ріо-де-Жанейро і одному з найнебезпечніших районів міста. Перебуваючи у постійному страху, боячись стати злочинцем, Бускапе врешті рятується від цієї долі завдяки своєму хисту фотографа, завдяки якому він мріє зробити кар´єру. Дивлячись на світ крізь об´єктив свого фотоапарата, Бускапе замислюється над буденністю свого району, де здається, що злочин і насилля не матимуть кінця.
БОГ – БРАЗИЛЕЦЬ (реж. Карлос Діегіс), 110 хв.
Втомлений від усіх помилок людства, Бог вирішує взяти відпустку від земних справ і податися відпочити на якусь далеку зірку. Але для цього йому треба знайти собі заступника, щоб він покермував, поки Бога не буде на місці. І от Бог вирішує знайти такого у Бразилії, надзвичайно релігійній країні, яка, однак ще не має жодного офіційно визнаного святого. За провідника Йому стає Таока, досвідчений рибалка, який розглядає свою зустріч з Богом як добру нагоду позбутися особистих проблем. Удвох вони мандрують Бразилією у пошуках ідельного заступника для Бога.
БРАЗИЛІЯ – ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВОКЗАЛ (реж. Уолтер Саллес), 113 хв.
Дора пише листи за неписьменних на Центральному вокзалі Ріо-де-Жанейро. У почутих і записаних нею оповідях постає Бразилія - незнана і чарівна. Вимальовується справжня панорама життя мандрівного населення, яке намагається втримати зв´язки зі своєю ріднею і зі своїм минулим. Однією з клієнток Дори стає Ана, яка просить її написати листа своєму чоловіку. Ана прийшла зі своїм синочком – Жошуе, дев´ятирічним хлопчиком, який мріє познайомитись з татом, якого він ніколи не бачив. Виходячи з вокзалу, Ана потрапляє під машину і Жошуе лишається сиротою. Дора забирає хлопчика до себе і прив´язується до нього. Вони їдуть вглиб Бразилії у пошуках його тата.
Подорожуючи, незважаючи на величезну різницю у віці і поглядах на оточуючий світ, вони все більше зближуються. Захоплююча подорож до серця Бразилії у пошуках зниклого тата, подорож, яка пробуджує емоції у серцях кожного героя фільму.

Катя Зиновьева 30 серпня 2011


Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 224
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 215
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 287
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 556
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1397