Обери найкращу Манхеттенську короткометражку


Новини: Обери найкращу Манхеттенську короткометражку

З 23 вересня почнеться тиждень всесвітнього Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів - 10 фільмів-фіналістів за цей час будуть показані більше 700 разів більше ніж у 200 містах на 6 континентах, і судити їх будете ви!

Всі глядачі - в США, Австралії, Європі, Африці та Азії - перед переглядом отримають картку, на якій після відзначать ОДИН фільм - найкращий на їх думку. Всі голоси будуть підраховані, а переможців інтернаціонального народного голосування та призерів Манхеттенського фестивалю - 2011 оголосять 2 жовтня 2011 року.
В Україні проект стартує 23 вересня і буде показаний в Києві, Одесі, Харкові, Донецьку, Львові, Дніпропетровську, Вінниці та інших містах. Приєднуйтесь до інтернаціонального глядацького журі найбільшого у світі фестивалю короткометражних фільмів!
За свою 12-річну історію Манхеттенський фестиваль короткометражного кіно пройде в Україну вже в 4-й раз і традиційно представить яскраву конкурсну програму неймовірно талановитих фільмів, вибрати з яких один кращий практично неможливо. Цього року в битві за перше місце зійдуться режисери з Мексики, Хорватії, Франції, Польщі, Італії, Ірландії, Великобританії, Канади, Німеччини та Австралії. Фільм про поствоєнних Італії в кращих традиціях Федеріко Фелліні, нова школа польського кінореалізма, чарівна казка для дорослих з Канади, французька анімація про чорному континенті та інші не менш яскраві і вражаючі історії про життя в самих різних частинах світу будуть представлені на фестивалі цього року.
Прем'єрний показ фільмів Манхеттенського фестивалю відбудеться 22 вересня в Києві, у кінотеатрі "Київ". Всі гості показу отримають подарунки від партнера Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів в Україні - ТМ Esthetique PRO.
Катя Зиновьева 20 вересня 2011


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 263
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 134
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 196
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 532
Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 384